Skocz do zawartości

Postać 2D: więzień


leander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mięsnie brzucha ma za barzdo wychylone w przód, obróć je o 15 stopni w prawo :). To z pamieci robione czy korzystałeś z referki - bo ostatnio sobie też coś takieog zrobiem tylko z referki - prawie identyczna postawa:)

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem specem ale się wypowiem.moją skromną opinią tu tkwi kilka błędów po za tym oczywista sprawa że pracka

zajefuckenqrwabista ;)może się myle, ale tak ja to bym widział.Pozdrawiam

 

[Wyedytowany dnia 15-7-2004 > smart]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... gdy plik się otwierał to aż mnie lekko zatkało i przestałem oddychać.. myślałem że na samej górze jest głowa... że cąły obrazek będzie mega stylizowany... plastyka mnie urzekła z mniejsca....

Ale... coś opwietrze uszło ze mnie gdy zobaczyłem całość... bez urazy....

Dalczego tak się stało? Już mówię...

Okazało się że koleś ma proporcje bardzo ludzkie, okazało się że mimo ciekawej plastyki obrazek jest dość jednolity fakturalnie, okazało się że im niżej tym gorzej.. (pojawiły się te biele na brzuchu i ręce... i na końcu łańcuch...)

Troszkę zabrakło pomysłu, na który na początku liczyłem, ale technicznie wykonane nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komentarze :)

 

giorgione: moje referki wrzucam ponizej. Masz racje z miesniami brzucha. Arnold za bardzo pozuje, wiec specjalnie troche \'postawilem\' sylwetke, wiec i brzuch. No ale przegiąłem.

 

Orion, smart: na referce klata jeszcze mocniej wychodzi w prawo, ale to moj blad bo prawa czesc klaty powinna byc wezsza ze wzgledu na postawe. Wtedy wygladaloby to naturalniej.

 

Kris_R: dzieki :) taki komentarz bardziej akademicki. Zauwazylem, ze tam nie zwracaja wiekszej uwagi na anatomie czy perspektywe ale raczej oceniaja calosc, elementy ktore wplywaja istotniej na wartosc/jakosc pracy.

Swoja droga musze pomyslec o jakiejs mega stylizacji. Zeby zabraklo Ci powietrza pare sekund dluzej ;)

 

 

arnold3.jpg

 

 

[Wyedytowany dnia 15-7-2004 > leander]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności