Skocz do zawartości

V-ray 2.0 - ktoś używa


Gość t_c

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Obecnie pracuję na wersji 1.5. Warto kupować 2.0, są jakieś zasadnicze różnice? Robię wizualizacje architektury, więc nie interesują mnie dodatki typu VRayHairMtl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja pracowałem na 1.5 teraz robię wizki na 2.20.03 i chodzi bardzo dobrze ale muszę przyznać, że przeskoku technologicznego nie przeżyłem. Sens w kupnie 2 moim zdaniem jest taki że jest to wersja rozwijana w przeciwieństwie do 1.5. Z każdym numerkiem dorzucają coś drobnego ale przydatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam licencje na wersje 1.x i wg mnie nie ma sensu przechodzić na nowszą. Pod kątem wizek jedyna opcja która mi sie spodobała to realistyczne flary od źródeł światła. Niestety cena Vray'a poszybowała ostatnio mocno w górę więc musieli by dodać coś naprawde rewelacyjnego żeby się opłacało zrobić upgrade.

 

 

v-ray RT mam od jakiegoś czasu, średnio się sprawdza

 

Jak dla mnie Vray RT to najgorzej wydane pieniądze na soft do grafiki. Wiesza się to non stop, do tego szybciej działa podgląd w lightcache'u, z którego wole korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, nie dość, że przekłamuje światło to jeszcze czasem coś mu odwala i kadruje zupełnie inaczej niż jest ustawiona kamera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem update z 1.5 na 2.0 i powiem, ze większych fajerwerków nie było, chociaż wydaje mi się, ze sama jakość jakby się lekko polepszyła AA, Shading.

Co do samego RT to chyba chłopaki od chaos sami nie wiedzieli tak naprawdę jakie będzie jego przeznaczenie. Od wersji beta, którą kiedyś miałem okazje testować to chyba stabilność tylko poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności