Skocz do zawartości

Pojazd 3d : Tank


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zdecydowanie za jasno. Kurz jest zbyt ziarnisty. Powinien bardziej pył przypominać. Niedopracowany model kół. Flaga wygląda jak by z gumy była zrobiona. Zabrudzenia na pancerzu nad gąsienicami są z początku trochę zbyt regularne.

To na razie tyle jeśli chodzi o wady.

Radził bym jeszcze trochę posiedzieć nad pracą bo ma ona potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze mozesz zrobic jeszcze z tego cos na wzor ilustracji na okladke gry. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi. Ja bym to w ta strone wlasnie popchal z tego co tu widze. Nie do konca realizm a cos bardziej plastycznego.. nie wiem jak Ci to dokladnie opisac ale tak sobie pomyslalem jak zobaczylem ten obrazek. Bledow Ci nie napisze bo juz powiedzieli przedmowcy. Ogolnie jak na 1 taka prace to dam Ci 3-/6.

 

Gratulacje ukonczenia pracy i zycze powodzenia przy kolejnych (militarnych?;) ).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... moze i fajny, ale ja jeszcze nigdy nie widziałem człgo pomalowanego na biało. One przeważnie są w "maskujących" kolorach. Ten Twój się aż świeci. Mogłbyś jeszcze poprawić. I dlaczego piasek wchodzi pomiędzy koła napędzające a samą gąsiennice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko przez to ze przez caly czas zmienialy mi sie koncepcje, co bylo powaznym bledem i doprowadzilo do takich efektow, jak znajde chwile czasu to sprubuje zmienic otoczenie, moze bedzie sie bardziej podobalo.

 

Batou: nie za bardzo wiem o co ci chodzi z tymi kolami robilem je zgodnie z referencjami, wiec raczej wygladaja tak jak powinny.

 

Dziekuje za uwagi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ten czołg jest wypas... trochę przypomina komiksowy obrazek ;] Biały czołg na pustyni to raczej żadkość ;] Oczywiście są białe wozy pancerne np. UN ale czołgu jeszcze nie widziałem... może też jest... ale nie na pustyni.... jedź do iraku tam możesz zobaczyć takie czołgi w akcji ;] może na coś się przydasz :P A tak na marginesie to bym pomalował go w jakieś dziwne punkowe znaki ;] Kiedyś był taki film gdzie kobitka jechała wymalowanym czołgiem hehe coś takiego by było oryginalne... a tak to jest kolejny świetny czołg... z drobnymi błędami, które zostały wymienione ;]

 

Pozdro i czekam na kolejne prace no i poprawkę tej ;]

 

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności