Skocz do zawartości

SCENA 3D: The Warm Room (5 prac, 200kb)


Rekomendowane odpowiedzi

Tematem pracy był Ciepły pokój.

3DsMax6 + mental + Corel GS 11

Prosze raczej o krytyke dotyczaca czesci "artystycznej" prac.

 

1. The Warm Room

1.jpg

 

2. The Warm Room ver.2

1_2.jpg

 

3. LightPoint

2.jpg

 

4. Kartonowe szkło

3.jpg

 

5. Hi-Fi

4.jpg

 

z gory dzieki za uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

naprawde ladnie ......

tylko te gniazdko zdaje sie byc za szerokie.... :/ moze warto bylo by tez pokazac zarys okna za zasłonką .... takie SSS male zrobic.....i stół troche dopracowac...

 

a sama kompozycja nawet daje odczuc to cieplo jak bylo w temacie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba.... zwłaszcza gdyby tenm pokój był takiego koloru jak na light point... aranżacja fajna tylko to gniazdko i wydaje mi sie ze kanapa mogłaby mieć krutsze nogi... wtedy by był efekt że się unosi nad ziemią lekko

 

pozdr,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyt cieply to on nie jest mysle ze byloo by znacznie lepiej gdybys odslonil zaslonke

wpuscil troche slonca, dodal troche zieleni za oknem i moze troche wewnatrz i zamiast malowac wszystko na bialo uzyj troche drewna kamienia czy skory

pozatym bardzo podoba mi sie render ze szklanka, pozostale wygladaja dosc sztywno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam, moze caly problem w nazwie.

Robiac pracke chcialem ja nazwac "The White Room",

ale potem uznalem ze jest mdlo, pobawilem sie kanalami RGB i uznalem ze nazwa juz niepasuje i calosc przerobilem na "The Warm Room", bo tak mi sie skojarzylo...

nazwa chyba za duzo zasugerowała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szklanka mi sie podoba, tak. Tylko nie wiem gdzie sie podziały tekstury? pewnie pies zjadł :P. A tak na serio, to modeling jest ok, oświetlenie też jest ok, chociaż ta wnęka na drzwi bez drzwi to najlepiej oddaje to że ta praca właściwie jest w 30% skończona. Mimo wszystko, jak na 30% to mi sie podoba. Raczej unikaj pokrywania wszystkiego tą samą mapą, bo stół i sufit raczej nie są z tego samego materiału. Ogólnie mi sie podoba, ale zdecydowanie zbyt ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Modeling ok, lightpoint'y wyszły Ci całkiem nieźle ale jak na ciepły pokój to on jest troszeczke za jasny przypomina poczekalnię przed salą porodową w prywatnej klinice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba pierwszy obrazek ( b ładne wnetrze i przez podkrecenie kanałów obrazek jest bardziej plastyczny. moze to nie hiper realizm ale ja tam widze niezly klimat) co do zamego pokoju to rewelacja...chce taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności