Skocz do zawartości

Odejmowanie brył - problem z wynikiem końcowym


kato555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z wynikiem operacji odejmowania w menu Boolean. Zamiast siatki wynikowej odejmowania, jest dziura. Sprawdzałem modyfikatorem STL check obecność niepołączonych obiektów i wynik jest jeden nie ma żadnych błędów. Nie wiem co jest grane. Nie wiem czy to ważne czy nie, ale nadmienię iż model bryły wykony za pomocą kształtowania Plane, scalania Vertexów i operacji odbicia lustrzanego ( nie pamiętam jak się nazywała ale to nie ta z górnego paska menu). Rok temu był zamieszczony podobny temat który chyba nie został rozwiązany ze względu na brak odpowiedzi od autora wątku. Może ktoś zetknął się z ty problemem i pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Pokaż może jakiś zrzut? Jeśli dobrze zrozumiałem to zostaje Ci dziura w bryle, od której odejmujesz tą drugą, a ta dziura polega na tym, że nie utworzyły Ci się poligony w miejscu odjęcia? Bywa i tak, zależy co tam od czego odejmujesz. Zamień po odjęciu po prostu Twój obiekt na editable poly i zamknij tą dziurę używając bridge, powinno pomóc, chociaż generalnie boolean kaszani kapkę siatkę.

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności