Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Gitara LINE 6 VARIAX ACOUSTIC 700


Rekomendowane odpowiedzi

Witam cieszę się że udało mi się skończyć temat z giatrką który zaczęty był w wątku WIP

Tak jak juz pisałem jest to model który posiadam i który jest przygotowany pod moje preferencje czyli np progi z chromoniklu, albo set strun 3 z owijką, a nie 4 jak standardowo do akustyka czy zmienione klucze gitarowe na model grovera

pomijając wszystko starałem się odwzorować model w 100% zarówno wymiary jak i tekstury mam nadzieję że wam się spodoba wszelakie komentarze bardzo mile widziane. pozdrawiam

 

736bf.png

 

e09e2.png

 

3c6dd.png

 

5cd15.png

 

3710d.png

 

9afef.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

dzieki wieklkie za komentarze

Lucek jasne że variaxy mają za zadanie tylko symulować brzmionka i niektóre z nich są poprostu nie do odróżnienia od orginału a inne brzmią jak zabawka w tej gitarce akurat są 3 niesamowite brzmionka w tym symulacja 12 strunówki są porostu rewelacyjne reszta to dodatek, ale dzieki temu mam 3 gitary w jednym i np podczas koncertu czy powiedzmy występu jaki by on tam niebył nie musze zmieniać gitar co bardzo upraszcza sprawę

 

mafialt cieszę się z faktu że doceniasz tą gitarkę ja posidam już fendera czyli brzmionko starta i corta NZ 1 kupionego po koncercie własnie od Neil Zaza czyli świetne brzmonko humbackerów i zawsze na imprezy brałem te 2 gitarki brakowało mi akustyka wiec wybór padł na variaxa

 

vehr i mirah wielkie dzięki za uwagi być możę faktycznie troszeczkę jest za dużo glowa chociaż w momencie postpro wydawało mi się żę jest okej :) następnym razem będe bardziej oszcędny :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności