Skocz do zawartości

Strona WWW, dla starszego Pana


R0NIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

miałem okazję przygotować ostatnio prostą stronkę WWW dla sędziwego sąsiada - artysty (prosta stronka na Wordpresie, ot takie coś aby sąsiad sam mógł w prosty sposób dodać zdjęcia i coś tam dopisać).

Dziadziuś ma 86 lat i jak na swoje lata jest... naprawdę żywotny i na czasie (pewnie bardziej niż nie jeden z nas).

Może ktoś z was zainteresuje się jego pracami, może jego obrazy kogoś zainspirują, a gdyby przy okazji ktoś zechciał napisać jakiś miły komentarz na pewno sprawiło by mu to wielką przyjemność :).

 

http://potega.ugu.pl/

 

Pozdrawiam

i życzę miłej... lektury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie ten dział raczej.

Stronka prosta, przeraża mnie trochę pixeloza tego logo, oraz powtarzający się background - przeniósłbym go na sam dół strony a górę zrobił białą. Przydałoby się też czasami powiększyć czcionkę - jak np. tu http://potega.ugu.pl/?page_id=68 i zmienić ją na tą samą co jest na głównej stronie (tahoma czy co to tam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, powtarzające się tło strony jest irytujące, jak i galeria - nie wiem ,szczerze mówiąc mi obrazy nie odpowiadają (kwestia gustu, co kto lubi) ale to jak są "oprawione" to masakra! Ramki strasznie rozpraszają i przeszkadzają. Odpychają wręcz. Zobacz o ile lepiej wygląda to w "zdjęciach", są tam reprodukcje bez żadnych ramek, po prostu foto. Dużo lepiej to wygląda tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności