Skocz do zawartości

Mr Pencil


floo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@mirach tak jest też obcja na kontur, a żółty troszkę się zbrudził. :)

@Smoku więsze oczka były na concepcie, jednak chciałem zmieścić je na jednej ściance i stąd ta decyzja ;)

 

dzięki za sugestie :) faktycznie nad prezentacją można by jeszcze popracować, żeby wyciągnąć jeszcze więcej. Dla następnych postaci zrobię post pro w PS.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć floo,

 

Bardzo fajny koncept ołówka, projekt jednak wydaje się właśnie konceptem a nie ukończoną pracą. Jak by tak dodać malowane tekstury, odbicia na ołówku i elementach które tego wymagają, odbicia w oczach. Myślę, że znacznie by to ożywiło Twoją postać.

 

tutaj wątek gdzie jest to o co mi chodzi pod kątem tekstur.

http://www.polycount.com/forum/showthread.php?t=98076

 

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@max_1989 pierwsze założenie było takie by przećwiczyć cały proces na postaci, od conceptu do animacji ;)

Szczerze przyznam że nad teksturkami, shaderami i renderingiem trzeba było by posiedzieć małe co nie co, tym bardziej że nie mam wielkiego doświadczenia w tej kwestii. Czasu póki co niestety brak na ten etap, dlatego pozwoliłem sobie zamieścić możliwie prosty render. Do tych elementów mam najmniej cierpliwości.

Jak wykonam już cały pakiet animacji to przysiąde nad prezentacją.

Dzięki za linka, malowane teksturki bardzo dobrze się prezentują i stylistyka jest genialna ;)

 

@porti o zgrozo, trzeba uważać na takie ołówki :P

 

@Arthus przynam że z Raymanem skojarzyłem po jakimś czasie. Kilka rzeczy można skrzętnie ukryć przy animacji ;)

 

dzięki, za komentarze.

 

Pozdrawiam,

W Krakowie piękna pogoda, udanego weekendu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności