Skocz do zawartości

Scisk stolarski - pierwszy malunek


Stradivalius

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Przedstawiam Wam scisk stolarski:) Namalowalem go mysza w Photoshopie patrzac na scisk przykrecony do parapetu obok mnie. To moja pierwsza praca 2d, do ktorej przywiazalem troche wiecej uwagi, wczesniej cos tylko grezmolilem. Tla nie ma... no cuz, powiedzmy, ze chodzilo mi tylko o scisk.

Zastanawiam sie czy nie pokusic sie o kupno tabletu, zeby sobie troche pomalowac. Czy malowanie tabletem mocno sie rozni od malowania np. olowkiem na kartce. Jakie sa wasze wrazenia odnosnie malowania przy pomocy tabletu? Czy cos sprawia na poczatku jakies trudnosci? Czy warto kupic tablet?

Za wszelkie odpowiedzi z gory dziekuje:)

 

scisk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czlowieku KUP tablet bo ci sie talent marnuje na myszce :P naprawde fajne ale tak jakby brak perspektywy w dolnym uchwycie i wydaje sie skrecone

 

no szczeze minie pare godz zanim sie przyzwyczaisz do tabletu ale WARTO

z reszta patrzac na ołówek wiesz gdzie kresli a przy tablecie musisz utrzymywac wzrok na monitoze i z wyczuciem rysowac po padzie ..... no ale jak ty myszka tak potrafish to juz przyzwyczajenie sie do tabletu to bedzie czysta formalnosc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za opinie i odpowiedz na pytanie.

 

Marcin - chyba jednak kupie ten tablet, skoro sadzisz, ze mi sie talent marnuje ;) W ogole nie lubie jak sie cos marnuje, a zwlaszcza talent i to w dodatku moj. Musze tylko troche pieniazkow odlozyc.

Jesli chodzi o "jakby brak perspektywy w dolnym uchwycie i wydaje sie skrecone" to byla taka kwestia, ze w rzeczywistosci to tak troche dziwnie wygladalo i moglem albo namalowac tak jak widze albo tak jak chcialbym to widziec:) Wybralem to pierwsze...

 

Hunter - thx, rzeczywiscie troche rozmazane tu i owdzie

 

Ebor - Tak... Wybralem temat uniwersalny. Na przestrzeni wiekow narzedzia typu scisk stolarski etc byly uwazane za przydatne i wnoszace do zycia wiele pozytywow. Ludziom scisk kojarzy sie przede wszystkim z tlokiem w autobusie a wiec raczej negatwnie. Ja chcialem odwrocic ogolna tendencje i zaprezentowac scisk w nieco pozytywniejszym swietle.

Mysle rowniez, ze wspomniany wyzej tlok mozna przedstawic owiele bardziej korzystnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och mój klan ścisków będzie zachwycony. Wreszcie ktoś rozpowszechnił nasze zainteresowania. Koniec Z DYSKRYMINACJĄ SĆISKÓW RAZ NA ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!

Stokroć Dzięki!!!

Oto są moje wrażenia odnośnie tabletu- kupuję tablet, instaluję- ale za mało miejsca na dysku więc troczhę kasuję- pożniej mówię ale do bani. Ale po przestawiniu czułości zmieniiam zdanie. Trochę rysuję- umieszczam na forum- nikomu się nie podoba, jem kolację, kładę się spać, wstaję, znowu rysuję i znowu się podoba. Mówię trudno. Rysuje dalej i tak w kółko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, kupuj tablet. Po 2 godzinach z patyczkiem w ręku bedziesz śmigał i sie nie oderwiesz :). Wiem co mówie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czymże jest tablet ? Mówisz laikowi że narysowałeś coś za pomocą tabletu graficznego a w odpowiedzi słyszysz "co to jest tablet graficzny" "no taka tabliczka, z długopisikiem, no podłącza się do komputera, jarzysz ? " powiedzmy że zajarzy, ale jeszcze nie kuma. heh

 

Teraz w temacie, jak na myszkę to pracka niczego sobie, można mówić że razi perspektywa czy coś innego, ale ja "jestem na tak" i "pod wrażeniem". Tablet sobie kup. Sądzę że twoje dłonie są wykrzesać wszystko co tablet oferuje. pozdr. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności