Skocz do zawartości

CYBER WOMAN czy cos w tym stylu


eol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

now ieć co dao jakości "faktury"(tekstury?) i cieniowania mogę mało zarzucić. Sam bym lepiej nie przycieniował:) Mało to znaczy, że widzę parę usterek- o ile rury są zrobione genialnie to sama twarz babki(tranzwestyty?) jest dosyć płaska. Ucho jest w złm miejscu i nie wygląda najlepiej. Irury mało pasują do reszty( w tych miejscach gdzie ciało jest zamglone rura chyba też powinna lekko zanikać. I na koniec zdaniecoś co mówi wiele osób przed ich śmiercią- "Wszystko jest OK, ale mi się nie podoba( nie umiem stwierdzić dlaczego)" Wiem, też ninawidzę kiedy ludzie mi to piszą.

A tak w ogóle to się nie przejmuj- bo ja się nie znam i lepiejbym ne zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko mi tez sie niepodoba niewiem wlasnie co jest nietak bo moge zalaczyc zblizenie twarzy i wyglada duzo lepiej a im dalej tym gorzej i to mnie wlasnie denerwuje w tej pracy ze im mniejsza tym gorzej wyglada...a chyba wiecie o jaki efekt mi chodzilo brak mi jeszcze umiejetnosci zeby zrobic taka delikatna prace moze jakbym te rury dal za mgle tak jak piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te rury to własnie jakies dziwne imho. Pomijam juz kwestie twarz, ktorej barzdo bardzo wiele brakuje. Rurki wychodza jej z przodu głowy i po nacieciach mozna wnioskowac ze ida ku widowni, a tu chowasz je za plceami. Poza tym nie mają przestrzeni, są tej samej grubosci wszedzie.

Nie bede wspominał o kompozycji, strasznie "nierówna" praca. Radze przemyslec scenke i co ona ma wyrazic bo narazie wydaje mi sie to strasznie takie oklepane i bez pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za krytyke;) choc mialem nadzieje rowniez na jakies pozytywy chocby ze wzgledu za sam pomysl mam nadzieje ze jak okielznam tablet z kazda praca bedzie lepiej i podlapie klimat a ta kobietka z zalozenia mialabyc taka jasna ledwo widoczna nie tyle jako osobna praca co czesc mojej strony, powiedzcie mi tylko jak mozecie dlaczego rysunek jest skopany dam zblizenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o wylicznke chodzi to krzywe za duze oczy, ucho za wysoko. Ale bardziej niefajne jest to ze robisz rodzaj obrysunku z plasko nalozonymi jakby doklejonymi elementami jak oczy czy usta a formy maja swoja bryle, sa przestrzenne i powinno sie to czuc nawet jesli chcesz miec stonowany obrazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli całość rysujesz w perspektywie to twarz też jej ulega - tu jest płaska jakbyś domalowywał ją na końcu albo... na początku.

 

Bardzo podoba mi się faktura "skóry" - czy możesz zdradzić tajemnicę jak jąo wykonałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności