Skocz do zawartości

Scena 3D: ruiny


Rekomendowane odpowiedzi

witam. scenka zrobiona w maxie.

render: scanline

czas renderingu ok. 1 godziny

wszystko to siatka poza golebiami (tekstura z opacity)

zalaczam tez zrzuty ekranu. (troche sie zdezaktualizowaly bo doszlo troche drobnych poprawek przed renderem finalnym sceny -dodanie gruzu, golabkow i troche pekniec/nierownosci w scianach i schodach(modyfikacja siatki))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie jest zle - texturki moze bardziej szczegolowe i lepsze swiatlo - takie ladne cieple i do tego jeszcze unoszacy sie kurz - czyli wlasciwie to co everyman powiedzial

 

i do tego jeszcze - dluugo szukalem golebi - gdybys nie napisal ze sa na opacity - toi pewnie wogole bym ich nie znalazl - a jak chciales z tych golebi zrobic jakis symbol - to troche to nie wyszlo - a jak nie chcialez zadnnego symbolu umieszczac - to go umiesc :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie, modelowanie ladne, pomysł tez, w zasadzie to zostało dopieścić szczegóły i oświetlenie, a to jest jak dla mnie najgorsza rzecz :)

może spróbuj zrenderować w vrayu albo brazilu, moze byc lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 15 godzinach jazdy samochodem i 3 godzinach snu... albo na odwrót :D zauważyłem gołębie ;D Scenki nie renderował bym w v-ray...bo tam nie ma volumelight... albo jest i ja o tym nie wiem :D Możesz dać takie drobne promienie światła padające z jakichś szpar albo coś.... to nada tajemniczości i jakiegoś takiego wizerunku scenie... teraz to wygląda... jak piwnica IMHO

 

pozdr,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności