Skocz do zawartości

Wiz: Wizualizacje wnętrz -meble


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mnie się bardzo podoba :) jedyne co mnie nie przekonuje - tzn trochę drażni raczej, to na drugim tekstura na sofie(?) i oknach bardzo podobna :) jakby były z tego samego zrobione. ale generalnie bardzo ŁADNE wizki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dziękuję za wszystkie komentarze. Tymbardziej są one dla mnie cenne, że cały czas uczę się wizualizacji interiorów. Byłyby jeszcze cenniejsze, gdyby zamiast stwierdzeń "mało ciekawe światło", była podpowiedź co zrobić żeby było bardziej ciekawe.

 

Co do świateł, to jest to tylko VraySky w dome. Minimalne zmiany ustawień domyślnych (metoda prób i błędów). W trzecim obrazku dodałem VraySun. Plus VrayLighty w żarówkach lampek. Nic szczególnego więc może warto to zmienić (jestem otwarty na sugestie).

 

marcinW -dzięki :)

Fotka sofy:

sofadz.jpg

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez adam_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem. Ciasne kadry, nieciekawe światło. Co do scen, to słaby aranż :) Poprzeglądaj sobie coś w tym "stylowym" klicmacie na stronach z włoskimi meblami, Twoje z całym szacunkiem są nie najciekawsze... Koniecznie jeśli chcesz mieć te wielkie drzwi tarasowe zmien im materiał bo wyglądają jakbyś tą samą teksturą co sofa obłożył stolarkę - zły efekt. Jedziesz dalej z koksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności