Skocz do zawartości

Wiz: Wakacyjny domek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Postanowiłem zamieścić jedną z pierwszych moich wizualizacji którą skończyłem kilka dni temu.

Użyte 3ds max + Vray (VraySun) + drzewa z Evermotion + Photoshop

Jeśli chodzi o czas wykonania to nie umiem go określić ponieważ projekt jest mocno rozciągnięty w czasie ;)

 

2z70cj5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moim zdanie praca raczej do WIP. Przede wszystkim zmieniłbym kadrowanie. Kamienie wyglądaja sztucznie, szczególnie ten koks zrobiony chyba displacementem. Oświetlenie mało ciekawe. Pooglądaj tutki exteriorów i ćwicz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszą wizualizację to jest dobrze ale z tego co wyłapałem: Strasznie ciasno jest. Kompozycja leży(aż się prosi o poziomy kadr), materiały też do poprawy słupki go chyba nie mają(za dużo ich)?, popraw piasek, domyślam się że żwirek po lewej to displacement? na pierwszym planie dałbym "wymodelowany" tak do 4 słupka, te ptaki kompletnie mi nie pasują tutaj. Kolorystyka też dziwna, niebo jest za ciemne, brakuje ostrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na pierwszą wizualkę to całkiem ładnie wyszło. Na kamieniach za mało detalu - jakiś bump chociaż byś dał. Spód lamp przy kamieniach zdradza, że są wykonane kamienie na bumpie bo nienaturalnie są odcięte. Piasek też wygląda na nienaturalnie równy - jak beton. Na skrzydłach ptaków mógłbyś dać trochę blura. No i szyby domku takie smutne i matowe się wydają ... mogłyby trochę bliku puścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie uwagi ;) postaram się nie popełniać już tych błędów.

Logos - Co do wymodelowanych kamyczków, szczerze mówiąc nie wiem jak by to mój komputer zniósł przy takiej ich ilości ale jak znasz jakiś plugin lub metodę na automatyczne tworzenie takiej liczby kamyczków to prosił bym o jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzaki wyglądają na bitmapę z kanałem alfa co psuje całą wizualizacje, jak już inni powiedzieli kamyczki wyglądają sztucznie, oświetlenie też nie ciekawe jak już ktoś powiedział. Brak ci jeszcze doświadczenia, więc próbuj i ucz się na błędach. Mam nadzieje że następna wizualizacja będzie 100 razy lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności