Skocz do zawartości

Teczka 3d: Ndru - Animacje


ndru

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz duzo ostatnio dlubie w wolnym czasie postanowilem zalozyc swojego rodzaju folder z moimi animacjami, ktore docelowo znajda sie a nowym showreelu. Wiekszosc animacji w HD

 

Konstruktywna krytyka mile widziana. Milego ogladania

 

 

Na poczatek

TRIANGLE (GSG challenge)

 

BREAKUP HD (inspirowana animacja NETWORK)

 

INTRO HD

 

SLUG HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No skoro jest potencjal to jest dobrze ;)

Na razie do oceny faktycznie malo - dla wyjasnienia sa to klipy ktore tworze w przerwie miedzy kolejnymi animacjami, ktore tworze w pracy wiec z reguly maja byc - efektowne, szybkie i krotkie oraz zroznicowane. Docelowo te animacje potne i wrzuce do showreela -maksymalna dlugosc jednego ujecia w reelu to jak dla mnie maksymalnie 2-3 sekundy w zwiazku z tym animacje, ktore bede tu wrzucal bede mialy podobna dlugosc.

Dziekuje modowi za przeniesienie teczki do dzialu animacja.

PS komentarze mozecie smialo zostawiac zarowno tutaj jak i bezposrednio na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem w pierwszym poscie sa to scinki do mojego nowego showreela, ktory pojawi sie na poczatku sierpnia.

Szkoda ze wyglada to na hurtowe trzaskanie - wiekszosc projektow siedziala w mojej glowie od dawna i tak naprawde nie powstaja w ciagu 5 minut. To ze sa krotke nie oznacza ze sa niedopracowane, prawda? A jesli sa jakies niedociagniecia, to wlasnie po to wrzucam tutaj zeby o nich uslyszec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacxja Orchid szczeze mowiac wyglada bardzo slabo pod wzgledem renderingu jak i animacji. Transformacje w pozostalych animacjach niezle, aczkolwiek brakuje ciekawszych kamer, lepszego montazu i ladniejszej kompozycji.

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W idencie Adidasa jak dla mnie "adidas" za mało czytelny, napis powinien być moim zdaniem pod logiem. Podobnie jest kłopot z czytelnością w Ndru motion design - dopiero po replayu zobaczyłem, że jest tam ten motion desing pod Ndru.

 

Zgadzam się z resztą, powinieneś zrobić coś dłuższego, bo tworzysz ciekawe rzeczy, a wymówka, że do showreela to trochę wydaje mi się słaba, bo przecież dłuższą animację zawsze możesz rozdzielić na te dwa, max trzy ujęcia w reelu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności