Skocz do zawartości

Fiat126p Samochód przeszłości i przyszłości


THE MANYSH TRAFO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a wiecie jak podwoic wartos malucha? - zatankowac do pelna

a jak zmniejszyc wartosc o polowe? - sciagnac pokrowce z siedzen

"przyszlosci i przeszlosci" - LOL... no dobra nie smiejmy sie z poczciwego kaszlaka... badz co badz ale sluzy dobrze po dzis dzien wielu osobom...

 

---edit--------------------------------------------------------------------

bym zapomnial... maluch jest jedynym samochodem w ktorym lokcie mozna wystawic z obu stron naraz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nikt sie nie przyzna ze jezdzi maluchem - smutne ja tam jezdze do roboty i nie stekam wygodnisie ********* auto co do wypadków fakt jest taki ze nie mozna do tego dopuscic kozioo a ty to chyba mnie nie lubisz 8-) Pozdrawiam tych co do roboty jezdzą autobusem

 

p.s ciekawe czy ktos juz pchał swoje auto w pojedynke jak sie paliwo skączyło ja pchałem i niezle mi szło pasata bym nie ruszył (skromnej budowy facet jestem) 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie tak myslałem kozioo Bez urazy jak skonczysz szkołe i bedziesz chciał sobie pojezdzic to wpadnij zobaczysz ze maluch ma cos w sobie a tak na marginesie to ja zarabiam tyle ze moge sobie pozwolic na cos innego ale po jaką cholere lepiej jechac na pivo albo se grafe strzelić nową lub dziewczynie kwiatek kupic bo po co mi Pasat za 20tys skoro mam malca za 800zł i jak bys chciał to cie odwiedze moze nie bede tak szybko jak pasatem ale dojade (i pali mniej niz pasat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manysh mam pytanko niewielkie, czy odczuwasz jakies kompleksy z powodu passata ?? czy po prostu jest to jedyny samochod ktory znasz oprocz malucha, bo wszystko zle wlasnie na niego zwalasz ??

Czy chcesz o tym porozmawiac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluch ma coś w sobie? Chyba jestem slepy ;)

Nie musisz mi tłumaczyć ze wieksze/lepsze auto kosztuje wiecej. O tym wiem:) Wiem tez że koszty oc i innych ubezpieczen rosną wraz z ceną auta. O tym też wiem:) Jednak dalej twierdze, ze jesli ktoś moze sobie pozwolic na lepsze auto to powinien zmienic poczciwego malucha na cos innego. Ja bym tak zrobił. Chyba ze z auta korzystasz bardzo mało. Jesli często jezdzisz to nie wiem na co czekasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Sanki mozemy pogadac nie wiem tylko dla czego wszyscy co nie mają samochodu (no chyba ze w 3d ) jadą na mnie ze jestem zadowolony z faktu ze mam malucha a co do pasata to poprostu jezdziłem tym kiedyś i bankruta prawie miałem przez to auto ale uwazam ze Pasat to rewelacja tylko nie dla szaraczków a ty Sanki czym jezdzisz rowerkiem czy laczfordem a moze sie uczysz i znasz wszyskie marki swiata napewno w zyciu nie kupił bym poloneza bo sypie sie co godzine wiem coś o tym zaufaj mi bylem lakiernikiem

 

czy wszyscy jezdzą merolami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez do niczego cie nie zmuszam. Ja nie mam interesu w tym, zebys zmienił auto. a fura piękna nie musi być, ale wg mnie powinna byc bezpieczna. a maluch dla mnie takim autem nie jest. tyle ode mnie.

 

prawka nie mam, dopiero w przyszłym roku będe mogl sobie wyrobic o ile sie dobrze orientuje. ale po terenie prywatnym troche jezdzilem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozioo pogadamy jak bedziesz miał prawko bedziesz chciał kupic auto . a jak ktos jezdzic nie umie to nawet w volvo sie zabije taka jest prawda

 

poza tym ja kiedys tez myslałem ze malucha w zyciu nie kupie bo to trumna . Kozioo brachu mi tatus juz pieniedzy nie daje i maluch to pojazd który nic nie kosztuje a mi poprosu nie chce sie wydawac forsy na dobry samochód bo lubie korzystac z zycia i pienądze wydaje na dobrą zabawe puki zyje ! Pozdrawiam i szacuneczek dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno na na temat bezpieczenstwa w maluchu jak coś nie działa albo sie psuje to wiesz o tym odrazu bo strasznie to słychac zawsze mozesz sie zatrzymac jadąc pasatem zepsul mi sie układ kierowniczy przed zakrętem nawet nie pytaj co sie wydarzyło potem. jechałem ok 100km dobrze ze drzew nie było bo teraz juz bym tylko straszył 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko mnie zaskakuje... forum traktuje o grafice komputerowej.. narzędzie pracy profesjonalnego grafika, komp z oprogramowaniem klasy 3dsm jest wart 15 tysięcy... i czy na prawdę kupując drogi komp, i do tego soft za kilka tysięcy człowiek nie jest w stanie sobie na lepsze auto pozwolić?? PS: kiedyś widziałem malca na allegro za 13 zł... :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet, daj spokój, nie dorabiaj ideologii do braku kasy. Nie mam nic przeciwko ludziom jeżdżącym bądź czym- to żaden wstyd jeżdzić tym na co kogo stać ale typowo polskie "mogę sobie kupić porshe ale to dla szpanerków, ja tam wolę malucha" raczej mnie śmieszy niż przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchal RK "mogę sobie kupić porshe ale to dla szpanerków, ja tam wolę malucha" skąd ty to wzełeś do LO chodzisz potraktowałem ten temat z humorem a wszyscy na mie wjezdzają wole wydawać pienądze na inne cele niz samochód to on ma zarabiać dla mnie a nie ja na niego i tyle mam do powiedzenia skoro nikt tego nie rozumie to poprostu przykre Mam Fiata 126p i nie stękam nie kryje sie z tym i nie mam problemu a wy poprosu traktujecie mnie jak chłopa ze wsi i myślicie ze to szczyt moich ambicji mam to głeboko w dupie RK i nie przekonuje nikogo do tego samochodu bo macie racje ze nie mam do czego jednak wcale nie jest to takie tragiczne auto jak wiekszośc mysli i myslałem ze ktoś jednak mam takie auto jednak wiekszość albo jezdzi rowerem (bez urazy Kozioo) lub ma 20 lat i nie ma pojecia o zyciu tylko pierdoli bo sie ksiązek i gazet na czytał albo wszyscy zarabiają 6tyś na miesiąc i jezdzą nowymi autami Ten wątek miał byc traktowany raczej z przymróżeniem oka a wiekszość ludzi kpi sobie poprostu z mojej osoby moze niech ktoś sie pochwali czym jezdzi pewnie wiekszość nawet nie wie jak naprawić skrzynie biegów w swoim aucie albo wymienic koło i wydają fortune na naprawy bo ich pierd.... duma nie pozwala sie połozyc pod samochód i rączek po brudzić ............................................ jezeli komuś sie nie podoba to moze sobie darować tak głupie komentarze ..................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe lol :P

chlopie , wszystcy potraktowali to z przymrozeniem oka , sam zaczales robic wioche to sie teraz nie dziw ze ludziom puszczaja nerwy ;) miej do siebie troche dystansu .

btw. wow .. zaimponowales i z ta naprawa skrzyni biegow , moge Cie dotknac ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności