Skocz do zawartości

jaki banał animacja


Gość styczny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość styczny

Troche siebawie w 3d ale nigdy nie prubowałem robić animacji w 3ds max5 a chciałbym teraz tego poprubować może wie ktoś (napewno tylko czy mu sie chce) jak to sie robi prosta animacja jakiegoś ludka (tylko nie hellp ani zagraniczne stronki bo nic nie połapie) najlepiej jakiś tutorial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość styczny

ten temat miał zachęcić do wejścia i przeczytania mojego problemu

no ale ta prosta geometria mie terz by ineresowała ja nieposiadam zadnej książki ani tutoriala co by mi w tym pomógł a na zabawe w klikanie niemam czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, to masz problem styczny piotrusiu. Moze zajmij sie szydelkowaniem, to nie wymaga ani duzych nakladow finansowych, ani duzej wiedzy, a robic to mozesz wszedzie i w kazdej wolnej chwili.

Nie wspominam juz o tym, ze ludzie na forum sie uciesza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny
Nooo, to masz problem styczny piotrusiu. Moze zajmij sie szydelkowaniem, to nie wymaga ani duzych nakladow finansowych, ani duzej wiedzy, a robic to mozesz wszedzie i w kazdej wolnej chwili.

Nie wspominam juz o tym, ze ludzie na forum sie uciesza...

sory że niemam książek ty pewnie masz ich tysiące i przeczytane po kilka razy uczniusiu ale ja sie nie pytam ciebie co mam robić i czym sie zajmować tylko prosze ojakieś rady związane z animacją w 3d a jak niemasz zamiaru mi takiej dać to po ptaszek sie wtrącasz cwaniakować to ty możesz swojej babci co robi na drutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności