Skocz do zawartości

Chc.44: Wieża Wyznań by Bombadil


badassky

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielkim opóźnieniem dołączam do zabawy ;)

 

"Najsampierw" pobawiłem się paroma fotkami a potem to podmalowałem i wyszło takie coś.

 

WW.jpg

 

Zachęcam do podzielenia się swoim zdaniem.

Edytowane przez badassky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hemmmm, zdecydowanie pierwsza wersja lepsza, te gzymsy tylko mi przeszkadzają, chociaż wiem, że zapewne zamierzałeś poprowadzić w ten sposób wzrok widza do tego punktu (sali?). Pamiętaj o kompozycji, zostaje Ci jeszcze górna połowa i przydałoby się ją czymś wypełnić, ale z głową ofcorz. Podoba mi się kolorystyka, tekstury i te odblaski na podłodze, no i linie prawidłowo prowadzą wzrok, tak jak już wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Panowie ;)

 

Muszę Wam przyznać racje, mało to to było przemyślane, ot tak po prostu coś żeby zapełnić pustkę.

Jeśli chodzi o wypełnienie góry to myślałem o jakichś ciekawych rzeźbach jeszcze bardziej skupiających uwagę na głównym punkcie, a zza kolumn miały wystawać czarne, nie organiczne ręce, ale zrezygnowałem z tego pomysłu bo uznałem, że nie miało by to żadnego odniesienia do reszty pracy.

Kolorystykę narzuciło mi zdjęcie bazowe, więc laury powinien zbierać projektant (acz je trochę zmieniłem ;)

Jeszcze raz dzięki

 

EDIT: zapomniałem o najważniejszym, pracy na konkurs na pewno nie dokończę bo jest sporo roboty a czasu właściwie nie ma w ogóle, przykro mi i przepraszam za zamieszanie.

Postaram się dokończyć poza CHC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności