Skocz do zawartości

MaxymilianMax


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem stworzyć tu teczkę swoich płaskich prac w większości komercyjnych. Głównie plakaty i logo.

 

Na początek Wrzucam 2 projekty które ostatnio wykonywałem, logo i plakat.

 

W przypadku hotelu(****) miałem całkowicie wolną rękę, zlecenie obejmowało logo jak i nazwę które miały być niepowtarzalne nie tylko w Polsce. Projekt logo i nazwa przypadły inwestorowi za pierwszym razem do gustu i bez poprawek weszły z powodzeniem na rynek

 

 

 

gxDqF.jpg

 

 

rUEVt.jpg

 

 

 

poprzednia wersja > http://i.imgur.com/o05K8.png

Edytowane przez MaxymilianMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pol azbest bym wyrzucił. nie obroni się w codziennym uzyciu, za duzy chaos.

Anmar wyglada spoko. Prawdą jednak jest, że logo powinno przedłużac wizerunek firmy i nie wiem czy tu do konca tak jest. Mi się kojarzy ze spokojną zakurzoną firmą z lar 20ubiegłego wieku. Fajna jakby Anmar konserwował stare kinematografy. Ale może to wyłącznie narzut związany z prezentacją.

Art Basel wisualnie fajne, ale ze świecą szukac klienta, ktory pozwoli Twoim łukom dominować tak bardzo nad tym za co płaci - czyli przekaz treści. To poszło tak do produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POL-Azbest, firma z Białegostoku, kilkadziesiąt poprawek sobie zażyczyli łącznie i wyszło co wyszło :) Anmar, to w sumie firma handlująca lokalami i budująca nowoczesne obiekty i chcieli nowocześnie wyglądającego logo. Jest to dosyć oklepana w naszym kraju nazwa pochodząca przeważnie od połączenia 2 skrótów imion i stąd może też te skojarzenia bo i w latach 90 sporo Anmarów się przewinęło. :) No chyba że tylko i wyłącznie o sam sygnet Ci chodzi. CO do plakatu to miał przyciągać uwagę ludzi innością, by chciało się ludziom podejść i przeczytać, to jedna z 2 wersji plakatu.

 

icCUf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności