Skocz do zawartości

Wiz: Dom na wzgórzu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Soft:3ds max,vray,photoshop cs 4

Przedstawiam Wam moją wizualizację domu jednorodzinnego,który zaprojektowałem na drugim roku architektury i urbanistyki.Cały model wykonałem samodzielnie jak i rendering.Trawkę rozsiałem przy użyciu advanced paintera,kamienie natomiast ,wykonałem przy użyciu modyfikatora displacement.Jeśli możecie to napiszcie czy obraz nie jest zbyt ciemny,ponieważ mam takie wrażenie że mój monitor żle pokazuje jasność i kontrast..Wiem że wizualizacja nie jest super,lecz nie było już czasu aby wszystko zrobić jak należy. Uczę sie 3ds maxa od 7 miesięcy,wraz z modelowaniem,chcę jednak nauczyć sie tego programu ile sie da;D.Prosze o ocenę mojej pracy.

Pozdrawiam

 

max3d2.jpgmax3d1.jpg[ATTACH=CONFIG]87032[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest dość ciemny, ale niebo całkiem jasne, więc jeżeli to wina monitora, to podkręć sobie trochę kontrast :)

 

Ogólnie bardzo ładnie wyszło, jestem pod wrażeniem. Może trochę przesadziłeś z tym brudem - to chyba nowy budynek miał być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej;) Pierwsze ujęcie było robione tylko jako dodatek do planszy,żeby po prostu ją zapełnić,tutaj dodałem je wcześniej,ale nie ma to znaczenia.Druga wizka była tą główną,którą drukowałem na 50x70.Mozo-tak to miał byc nowy budynek xD.Ale próbowałem oddac efekt,jakby dom był użytkowany od dawna. Legomir-o co Ci chodzi dokładnie z tą trawą? proporcje? materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,to prawda,mnie też to zastanawiało,pewnie musiałbym zmienić kąt padania śłońca,ale wtedy nie było już na to czasu;/

Wrzucam jeszcze elewację południową elewację,Trawa nie jest idealna,za dużo stempla w ps xD

Pozdrawiam

elewacjadrukowanie4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności