Skocz do zawartości

Teczka mellona


Mellon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo fajne kolorki i przestrzeń (aczkolwiek miejscami niektóre rzeczy wyglądają jak płaskie plamy), w ostatnim brak mi zdecydowanego podłoża i nogi jakieś takie dziwne,

jakbys jeszcze nad krawędziami popracował to byłoby jeszcze lepiej

a gdzie mordka z miniatury ?

wystarczy kliknać xD

bardzo fajny portrecik z głowy czy refki jakieś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wizyte

mordka jest gdzies gleboko zagrzebana w starym watku.

prace wystawilem zgodnie hierarchia od najciekawszej (w moim mniemaniu:)

Ja niestety tez nie wim czego brakuje w 2 ostatnich stad efekty nie zbyt ciekewe :(

 

pozdro

Edytowane przez Mellon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, wszystkie stare wątki możesz łatwo znaleźć ze swojego profilu funkcją "find latest posted threads" i kontynuować teczkę w jednym wątku.

 

Moge napisać, czego mi brakuje w dwóch ostatnich, może cos pomoże. W końcu stwora w okolicach oka raczej przepaliłeś odblaski i cienie. Mi się zdaje, że im bliżej ogona tym lepiej to wygląda. No i ten stwór nie siedzi w otoczeniu moim zdaniem, ja wiem, że on lata, ale w zupełnum oderwaniu od wszystkiego. Gdyby rzucał on jakiś cień na coś, albo ocierał się o skałę, albo owinął ogon o tę skałę z lewej, albo gdyby coś go zasłaniało, to byłoby według mnie lepiej. Poza tym otoczenie - zauważ, że namalowałeś bardzo dużo kamieni o podobnych rozmiarach. mogłeś zrobic kilka wielkich i kilka małych, byłoby ciekawiej.

 

w ostanim po kolei co mnie razi:

1. Przesadziłeś z perspetywicznym zmniejszaniem kończyn. Grubo. Teraz jego prawe ramię i noga wyglądają po prostu na krótsze.

2. Tło jest potraktowane teksturą bardzo nachalnie a mimo tego jest monotonne bo ma bardzo jednolity walor na całej powierzchni. Wrzuć tak jakieś ciemne i jasne kształty lepiej, nawet zamiast tej tekstury.

3. Na postaci zdałoby się dorzucić parę ciemnych akcentów, brakuje w takich miejscach jak pod pachą na przykład. Są takie miejsca gdzie dociera o wiele mniej światła niż do tych miejsc oświetlonych jedynie światłem odbitym i tam powinieneś użyć tych ciemnych akcentów. Postudiuj sobie zacienione miejsca w anatomii z natury lub fotek. W wilkołaku ten aspekt Ci o wiele lepiej wyszedł.

 

Pozytywy w Twoich pracach też są, ale pisanie o negatywach jest ważniejsze, a miałem czas tylko na jedno ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności