Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu staram się stworzyć wizualizację obiektu, mianowicie kominka. Na chwilę obecną mogę tylko powiedzieć, że nie jestem zadowolony z efektów własnej pracy ani trochę.

 

Dlatego właśnie postanowiłem napisać tutaj, szukam sposobu na poprawienie mojej sceny do tego stopnia by moj obiekt nabrał realistycznego wyglądu, miałem wiele prób. O ile w interiorach nie mam większego problemu z realizmem, to jednak zdecydowanie mam go w przypadku studia.

 

Chciał bym wysłuchać waszych opinii, jeśli była by taka możliwość chętnie prześlę komuś scenę do sprawdzenia. Po prostu nie wiem co zrobić by poprawić jej wygląd, jednak nie zamierzam się poddawać. Proszę o pomoc

 

render9.jpg

render8.jpg

 

 

 

http://img515.imageshack.us/img515/3117/36285046.jpg

Tutaj jest screen sceny, 3 większe światła od lewego multipier 10,6,10, 2 światła dla refleksów z wyłączonym affect diffuse 10,40.

 

Bardzo proszę o pomoc, dziękuję

 

 

[ATTACH=CONFIG]87202[/ATTACH]

Edytowane przez Biolo_idiota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1. podkręciłbym materiały - może drobniutki bump na blasze, ale taki mikroskopijny, bo wygląda trochę plastikowo.

2. przy ujęciu na wprost zlikwiduj światło które świeci ci po lewym górnym rogu, bo wygląda jakby się flash odbijał.

3. może nie dawaj głównych światełek po bokach, bo ci obiekt lewituje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności