Skocz do zawartości

Teczka 2D - Widemlar


Widemlar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od 2 tygodnie jestem szczęśliwym posiadaczem tabletu. Będę od czasu do czasu wrzucać tu moje prace. Liczę na budującą krytykę i wskazówki odnośnie sposobu malowania i innych ciekawych rzeczy, dzięki którym moja praca będzie zdrowo kwitnąć dzięki wam.

 

na początek: maz jaki powstał w pierwszym kontakcie z tabletem:

 

kubekk.jpg

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo fajny i poprawy według mnie start, aż chce się komentować.

popracuj nad krawędziami często są one rozmyte spróbuj pomóc sobie lassem bądz twardym brushem :)

spróbuj skomplikować sobie scene o dodatkowy przedmiot albo dwa.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odseparowałbym bardziej poszczególne plany, dodał trochę perspektywy powietrznej tym samym eliminując na dalszych planach czerń i zmniejszając kontrast. Bo w zasadzie, jest tu podjęta próba takiego działania, ale ja bym to chyba jednak trochę bardziej podkręcił. Tak poza tym, bardzo fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grass - dzięki za kubek

kamesanin- też wielkie dzięki

szybka martwa z większą ilością przedmiotów jak to zalecił grass, wiem że są niedociągnięcia, nad którymi muszę popracować np. kolor, walor i tekstura, ale mam nadzieje, że wszystko jakoś ogarnę.

martwa5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sporo sprzeczności w twojej teczce masz prace słabe ale także bardzo dobre jak np. ta ostatnia martwa

najwidoczniej najbardziej Ci wychodzi malowanie z natury, także dawaj teraz coś bardziej skomplikowanego np człowieka albo budynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie, niestety szkoła zabiera czas:)

 

Idąc za tropem tr3buh, aby spróbować człowieczka lub architekturę, przedstawiam:

1)portrecik

2)coś z głowy ( co o tym myślicie?)

3)zaczęte, może połowa albo mniej. Macie pomysł jak to skończyć co dodać a co zabrać??

1palalk.jpg

259605813.jpg

3weneckieprzejscie3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu komentować, świetnie Ci idzie, masz duży potencjał na bycie wymiataczem, a jeszcze jesteś młody to tym lepiej, po prostu dużo rysuj z fotek i natury, oglądaj tutki, ucz się o kolorze, oświetleniu, tonach, materiałach, anatomii ( w necie jest cała masa informacji )

Na razie odradzałbym też rysowanie z pamięci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tr3buh- bycie wymiataczem... fajnie by było:), dzięki

Rysowanie z pamięci idzie mi słabiej, ale czy rysując ze zdjęć i natury potem nie okaże się, że nie potrafię z pamięci?? Może przebrnąć ten proces dziwnych i brzydkich prac lecz potem umieć. ???

 

pokojwschod.jpg

 

 

Ilustracja

 

strlog.jpg

Edytowane przez Widemlar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności