Skocz do zawartości

Scena 3D: Surrealistyczna łazienka


Gość PrzybyszZkosmosu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PrzybyszZkosmosu

Czesc,

 

 

Grafika 3d zajmuje sie od ok pol roku po tym, jak kolega pokazał mi 3DsMaxa . Dzis wrzucam pierwsza swoja prace po zalozeniu konta. Wiem, ze zawsze nalezy zaczynac od concept-artu zatem załaczam go tez pod grafiką 3D. Zainspirowała mnie piosenka O.S.T.R'a - Dzieci Kwiaty oraz Głucha Noc Peji. Mam w przyszłosci nadzieję rozwijac dalej moje zdolnosci w concept arcie oraz grafice 3D. Myslę też o animacji.

 

 

Całość złozona w programie Adobe Photoshop CS6 bo tylko taki był za darmo na sieci.

 

 

11129407.jpg

 

i koncept:

 

etconcept.jpg

 

Czekam na komentarze i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Heh szczerze to co napisales i co pokazales mam wrazenie ze to jakas prowokacja :). Wiadomo ze dopiero zaczynasz, wiec nie pisze tego w odniesieniu do poziomu pracy. Po prostu nie wiem jak te utwory zainspirowaly cie do wymodelowania takiej lazienki:] i tak poza tym nie wiem do czego tu byl ci potrzebny PS. BTW cos slabo szukales tych darmowych programow. Jest np bardzo darmowy GIMP i watpie ze PS byl za darmo, chyba ze na promocji na torrentach :]. Generalnie jesli jesli to nie jakas prowokacja to pracuj dalej bo jeszcze sporo pracy przed toba;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PrzybyszZkosmosu

Cześć, dzieki za odzew! Chyba wlasnie forum jest od tego, zeby moc pokazac swoje pierwsze kroki i liczyc na komentarz : ) PS to trial - uzylem go do korekcji barwnej - co o niej sądzisz ? :)

 

Dzieki i pracuje nad tym dalej, ale powiedz, czy masz jakies konkretne uwagi albo zrodla z ktorych moglbym korzystac ?

 

PzK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności