Skocz do zawartości

Wiz: Passing by...


Inky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi wyblakłość nie przeszkadza, lubie taką stylistykę. Przyczepię sie natomiast do kompozycji pierwszego obrazka, trawsko nie jest ani realistyczne ani ładne więc wg mnie niepotrzebnie zajmuje połowę kadru. Trochę też przegiąłeś z soczewkowymi plamami, flarami? (nie znam się :)) okropnie zakłucają odbiór. No i na koniec przydałoby się wyraźniejsze tło. Drugi obrazek dużo lepszy. Ogólnie rzecz biorąc całkiem ładnie. tyle o renderach. Budynek chyba cacy aczkolwiek ja wolałbym mieć ogród zamiast betonowego placu przy basenie i balkonu z doniczkami na piętrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dof na 1 renderze to faktycznie trochę skaszaniony. Robiony ręcznie bo dof z maxa jednak nie podszedł mi do takiego efektu jaki chciałem uzyskać. Co do drugiego renderu, również się zgodzę, trochę za bardzo przepalone, ale to już na etapie samego renderu. W postpro trochę podreperowałem, na tyle ile się dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie byłoby bardzo fajnie ale przegiąłeś z postprodukcją. Poza tym odnoszę wrażenie że piony nie grają. Było camera correct?

 

Tak, zastosowałem ten modyfikator. Jeśli chodzi o postprodukcje to rzecz gustu. Fakt faktem, takie postpro do typowej wizualizacji 3d nie pasuje. Zdaje sobie z tego sprawę, ale mimo to, pojechałem po całości chcąc osiągnąć styl vintage. Ogólnie wasze uwagi są trafne. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności