Napisano 21 Wrzesień 201212 l Hej, Jako, że ostatnio słabo u mnie z dyscypliną zakładam teczkę by się trochę zmotywować do cięższej pracy. Będę tu wrzucał wszystko do jednego wora ale za główny cel stawiam sobie animacje postaci. Projekt z Podstaw Animacji na zajęcia z Mariuszem Korczakiem (Drimagine) I kolejny projekt odbijającego się boxa. Niestety mocno niedokończony. Testy różnych czynności Walkcycle Runcycle [video=youtube;l1719_udH-A] Wycinki z mojego szkicownika jak jeszcze mieszkałem w Warszawie i przemieszczałem się SKM wraz z drimaginowcami. Lubię sobie trochę pomazać ale rysunek traktuję tylko jako narzędzie pomocnicze. Czas max 10-15min na szkic. Jeszcze trochę rysunków z bani I taka fota ile papieru zużyłem przez rok w Drimagine. http://i.imgur.com/UDLPF.jpg Komentarze, krytyka i sugestie milewidziane. pozdrawiam.
Napisano 11 Listopad 201212 l Autor Trochę zabaw rigiem ze strony http://fuzz-animation.blogspot.com/2010/01/joe-rig-free-download.html Wchodzenie po schodach Różne stany emocjonalne. Animowane na raty pomysłami 'w przód' więc ciągłość fabuły nie jest do końca zachowana.
Napisano 11 Listopad 201212 l Wchodzenie po schodach od góry wygląda dobrze, ale od boku trochę za mało rusza tułowiem. Też od boku, rączki za szybko migają, albo w niekorzystnych pozach (widać rączkę z przodu, rączkę z tyłu, ale nic pomiędzy). Stany emocjonalne jeszcze nie są całkiem przekonywujące, myślę że warto posiedzieć jeszcze nad referencjami (prawdziwych ludzi, dobrych aktorów, ale i kreskówek disneya itp). Miejscami nie wiadomo co chce pokazać. Miejscami też zbyt symetryczny ruch kończyn, warto opóźnić trochę lewą względem prawej.
Napisano 21 Styczeń 201312 l Autor Mały updacik. Morpheus Rig Fish Boy Eleven [video=youtube;zo-ZaAeDPpI]
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto