Skocz do zawartości

Prace w wolnej chwili


Gość ITImen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie chcę Was poinformować iż jestem nowy na forum więc liczę na Waszą wyrozumiałość ;). Ostatnio zabrałem się za 3dmaxa i chcę z Wami podzielić się moimi pierwszymi, skromnymi "osiągnięciami". Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana. Prace powstały w chwili wolnej aby poćwiczyć modelowanie. Wszystkie modele oprócz modelu posągu buddy zrobiłem sam. Pozdrawiam.

 

 

7196457.jpg

 

oraz

 

7058774.jpg[ATTACH=CONFIG]87844[/ATTACH]

Edytowane przez ITImen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej, Jesli to Twoje poczatki - to kawal dobrej roboty, przy oswietleniu i materialach. Gratuluje ! Na pierwszym obrazku, masz klimatyczne oswietlenie, ale zwroc uwage, ze podloze jest jakby oswietlone czyms zupelnie innym. Jest to jedyna rzecz ktora mnie razi w tym obrazku. Co do drugiego, mam wrazenie jakby cos nie tak bylo z proporcjami, troche bardziej wyglada to na budowle z klockow, anizeli prawdziwa swiatynie - wydaje mi sie ze mozesz to w latwy sposob skorygowac bawiac sie focal lenght etc. i nieco pomniejszajac cegly tudziez dodajac nieco wiecej detalu na podlozu. Podejrzewam, ze juz do prac nie wrocisz, ale to w sumie takie spostrzezenia z mojej strony ktore moze zastosujesz w przyszlosci.

 

Masz mozliwosc pokazania renderow bez post produkcji? ciekaw jestem jak wygladal swiezo wypluty obrazek z maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę pokazać jedynie pierwszą prace bez post-produkcji bo tylko ją mam jeszcze na dysku.

http://jrr.piasta.pl/freeSpace/mech.jpg

 

Co do dalszego "wykończenia" prac to masz racje, raczej ich nie skończę. Wolę przeznaczyć energię na nowe pomysły które mam teraz w głowie. Dzięki za uwagi, na pewno zostaną wykorzystane w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności