Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Zegarek


deshu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ogólnie ładnie, podoba mi się shader aluminium i szkiełko. Mam mieszane uczucia co do materiału bransolety, miało być coś ala guma pewnie ale nie tak nie wygląda. Design fajny, ale raczej dla kobiet sportowców. Nie jestem też pewien czy kolorowe zegarki powinny być reklamowane w czarnym studio;)

 

Cheers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny dizajn ale chyba zmieszałeś infantylność z nietyzinkowością i ciężko będzie odnaleźć grupę docelową. To uwaga w kierunku dizajnu. Gdyby target był inny chciałbym mieć taki zegarek właśnie dzięki koncepcji, ale póki co troche zbyt Hello Sluty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki komentującym:)

 

No ze zdziwieniem muszę przyznać, że zgadzam sie ze wszystkimi waszymi uwagami ;)

 

Czarne studio - powiem krótko - z braku pomysłu na studio które nie będzie zaburzać kolorów bransoletek, i nie zmniejszy kontrastu na którym mi zależało, postanowiłem jednak zrobić czarne.

Guma niegumowa - materiał miał być tym samym, z jakiego różne sportowe firmy robią opaski na nadgarstki - minimalnie rozciągliwy silikon, trochę sss, 'puszyście matowy'. Nad tym materiałem siedziałem oczywiście najdłużej, bo najtrudniej go w postpro uczynić pięknym:) Po jakimś czasie gdy na to patrze, zgadzam sie, że nie wyszło do końca. Gdyby więcej światła z tyłu przechodziło... Ale wtedy robiły się płaskie. Jednak nadal jestem zadowolony z niektórych smaczków - np. na białej opasce.

Grupa docelowa - zgadza się, nie myślałem o tym przy projektowaniu. Mi także nie pasowałby taki zegarek na rękę, ale przyznam, że chciałbym go mieć:) Hello Sluty to świetne określenie. No szczególnie dla różowego, ktory przez przypadek stał się głównym wariantem.

 

Pewnie będę zegarek jeszcze renderował za jakiś nie bardzo długi czas, wtedy dorzucę to co nowe.

See ya!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności