Skocz do zawartości

Chc.48: StraszneOpowiesci by Rotcore


Rotcore

Rekomendowane odpowiedzi

FINAŁ:

 

groza%2520fin.jpg

 

link do obrazka, tam można sobie to powiększyć (nie wiem jak udostepnić na innych stronach oryginalną wielkość jaką wrzuciłem na picase)

https://picasaweb.google.com/Emancypacore/DigitalArts#5817433325435216594

 

Witam, przedstawiam swój pomysł, nie wiem czy dobrze w temat trafiłem ale myslę że grozę da się wyczuć... na razie wip, jeszcze sporo mazania...

pozdrawiam

 

groza%2520wip.jpg[ATTACH=CONFIG]88365[/ATTACH]

Edytowane przez Rotcore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jestem zdecydowanie na "tak". Podoba mi się strona, w jaką idziesz, już teraz czuję wyraźny makabryczny nastrój. Postaci są fantastyczne, jak z sennego koszmaru.

Dobrze wyczuwam centralny punkt kompozycji, nie wydaje mi się przytłoczony.

Edytowane przez karola-j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

groza%2520wip%25203.jpg

 

Dzięki!

Już widzę, że będę miał lekki problem ze światłem w drzwiach, jego relacją z postacią, ścianą i cieniem jaki powinna rzucać postać na kawałek ściany...

 

Focal się wzmocni w miarę jak będę poprawiał walor i w momencie wydobywania tajemniczej postaci w świetle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba możesz jeszcze popracować. Miriam napisał "do końca tego tygodnia", więc niedziela też chyba wchodzi w grę.

 

Wydaje mi się, że w ostatniej wrzucie gdzieś zgubiła się bryła ciała postaci na pierwszym planie. Plus za cień na ścianie i krew na dalszym planie. Jestem zaintrygowana twoją historią : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności