Jump to content

karola-j

Members
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by karola-j

 1. Ciekawy dobrze napisany artykuł. Rozjaśnił mi parę spraw.
 2. Bardzo przyjemny wywiad, kilka razy mi się mordka uśmiechnęła. Podoba mi się twoje podejście do pracy, które owocuje fantastycznymi wynikami. Gratuluję!
 3. Podoba mi się nowy, świeży i estetyczny wygląd strony. Poprzedni był dobry, ale już trącił myszką. Gratuluję zapału, chęci i włożonej pracy wszystkim odpowiedzialnym za ten serwis. Dwie sprawy, o których wyżej wspomniano, są na minusie: 1) Rozmiary są przytłaczające. Bez "ctrl+scroll" i zmniejszeniu do 75% ciężko przeglądać stronę. Pewnie sprawdza się na urządzeniach mobilnych, ale będąc użytkowniczką laptopa i zwykłego PC nie uważam tych wielkości za wygodne. 2) Kontrast między tekstem a tłem jest zbyt duży, oczy bardzo szybko się męczą. Na forum jest pod tym względem o niebo lepiej ;)
 4. Okładka nie ustępuje wielu okładkom płyt piosenkarek muzyki popularnej, na które można się natknąć w działach muzycznych. Drażni mnie tylko flara zza głowy. Serio, fotografia wygląda o niebo lepiej przed jej dodaniem.
 5. Najnowsza wrzuta ma w sobie mnóstwo retro uroku. Czuję powiew dawnych lat :)
 6. Heman, daj spokój. To normalna wymiana poglądów między dwoma profesjonalistami, z mocnymi argumentami po obu stronach. W przeciwieństwie do ciebie potrafią prowadzić dyskusję na poziomie i nie robić ataków personalnych niskich lotów. Zaakceptuj fakt, że ktoś może mieć inne zdanie niż większość. Omen ma wypracowany warsztat, rysuje nie od dzisiaj i nie do szuflady, potrafi się wybronić. Misiekhc również pokazuje swoimi pracami wysoki poziom, ma doświadczenie, starannie i precyzyjnie opisuje co ma na myśli. Miej dla niego trochę szacunku.
 7. Jeśli usunie lineart, część elementów się rozpłynie. Poza tym to część uroku tej pracy - połączenie obrysów rodem z M&A z elementami malarskimi. Jestem za tym, by rysunek został.
 8. Fakt, w swoim overze kompozycję też mogłam lepiej rozpracować, ale środek nocy zrobił swoje i mnie pokonał :P
 9. Omen by się przydał :) Również pokusiłam się o szybką interpretację (kalberos, nie obrazisz się?). Postawiłam wojownika na skale i dodałam przestrzeni między nim a kolosem, odrobinę zmieniłam kadr. Nie wchodziłam w anatomię, bo EC wyczerpał temat. Jestem już zbyt śpiąca, by nad tym siedzieć, pozostawiam więc stwora tylko w formie szkicu XD edit założyłam, że stwór nie ma szyi jako takiej
 10. Oj tam, nie każdy musi wyglądać jak Brad Pitt. Nie będę dyskryminować demonów tylko dlatego, że są brzydcy.
 11. Oj tam, nie każdy musi wyglądać jak Brad Pitt. Nie będę dyskryminować demonów tylko dlatego, że są brzydcy.
 12. Rodzi się naprawdę dobry rysunek. Podoba mi się jak operujesz kolorami i kreską, że panujesz na tym pozornym chaosem. Pysk kota jest rozkoszny i plastyczny. Nie mam uwag poza jedną: twarz bohaterki jest inaczej oświetlona niż reszta jej ciała i otoczenie. Nie wiem skąd pochodzi źródło światła padającego na buzię, ale cokolwiek to jest spłaszcza jej rysy i głowa wygląda na doklejoną.
 13. Rodzi się naprawdę dobry rysunek. Podoba mi się jak operujesz kolorami i kreską, że panujesz na tym pozornym chaosem. Pysk kota jest rozkoszny i plastyczny. Nie mam uwag poza jedną: twarz bohaterki jest inaczej oświetlona niż reszta jej ciała i otoczenie. Nie wiem skąd pochodzi źródło światła padającego na buzię, ale cokolwiek to jest spłaszcza jej rysy i głowa wygląda na doklejoną.
 14. Grzybkowy domek przywołuje na myśl Samorosta i Botaniculę, lubię taki klimacik. Z zimowych pejzaży najlepszy jest trzeci - czuć i przestrzeń, i zimową aurę, i różnicę w operowaniu plamą i kolorem. Czegoś mi tylko brakuje na pierwszym planie, może krzaczka lub jeszcze jednego drzewa? Pierwszy pejzaż też jest dobry, może tylko drzewa w oddali mogłyby mieć bardziej zróżnicowany walor. Najmniej do mnie przemawia środkowa praca: dobre rzeczy dzieją się na dalszych planach, lecz pierwszy i drugi wyglądają zupełnie płasko.
 15. Grzybkowy domek przywołuje na myśl Samorosta i Botaniculę, lubię taki klimacik. Z zimowych pejzaży najlepszy jest trzeci - czuć i przestrzeń, i zimową aurę, i różnicę w operowaniu plamą i kolorem. Czegoś mi tylko brakuje na pierwszym planie, może krzaczka lub jeszcze jednego drzewa? Pierwszy pejzaż też jest dobry, może tylko drzewa w oddali mogłyby mieć bardziej zróżnicowany walor. Najmniej do mnie przemawia środkowa praca: dobre rzeczy dzieją się na dalszych planach, lecz pierwszy i drugi wyglądają zupełnie płasko.
 16. Dobra, mocna kreska. Kask bardziej malowniczy niż praktyczny, ale grunt, ze przykuwa wzrok.
 17. Dobra, mocna kreska. Kask bardziej malowniczy niż praktyczny, ale grunt, ze przykuwa wzrok.
 18. pumax, podobieństwo przypadkowe. W Asassin's Creed nigdy nie grałam i nie zainteresowała mnie ta seria :) Einule - dzięki!
 19. pumax, podobieństwo przypadkowe. W Asassin's Creed nigdy nie grałam i nie zainteresowała mnie ta seria :) Einule - dzięki!
 20. Jakich niewiniątek? EC, genialny over :]
 21. Jakich niewiniątek? EC, genialny over :]
 22. Jeśli chodzi o logotyp, moim zdaniem jest lepsza wersja z większym światłem międzyliterowym - z tym że powinieneś: 1. zastosować to samo światło między łbem świni a "P" oraz między "Y" a ogonkiem tak samo jak w tekście. Na razie wygląda tak, jakbyś nie mógł się zdecydować czy części zwierzęcia mają "wyrastać" z liter, czy być osobnymi elementami. 2. zmniejszyć światło między "N" a "T" 3. zmniejszyć światło po obu stronach drugiego "T" Uwaga 2 i 3 tyczy się faktu, że optycznie jest za dużo przestrzeni przy literkach "T". Dolna ściśnięta wersja logotypu jest bardziej spójna, ale IMO mniej czytelna i światło międzyliterowe też się trochę sypie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy