Jump to content

ergie

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About ergie

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków
 1. [email protected] Fakt Machinarium, odkąd powstało stało się dla mnie inspiracją. Nawet na pulpicie mam jako tapetę obrazek z tej gry. Co do wieloryba wydaje mi się, że kiedyś zamieni się w animację 3d. Obecnie w ramach testów i przypominania sobie grafiki 3d w Blenderze wizualizuję jeden z obrazków. Jak wyniki będą pozytywne, to zabiorę się za Wieloryba :) A co do retro to jako zagorzały fanboy steam- i dieselpunku, oraz generalnie techniki z przełomu XIX/XX wieku trzymam się stylistyki vintage.
 2. [email protected] Hehehehehehe ostatnio tak się poczułem jak mi młoda dziewczyna (w dodatku atrakcyjnie wyglądająca) chciała ustąpić miejsca w tramwaju.
 3. Moja wielką pasją, a nawet fiołem jest historia pożarnictwa. Był czas, że popełniałem sporo projektów stempli pocztowych i pocztówek o tej tematyce. Dziś p[rzy okazji przeszukiwania moich magazynów dwa z nich wpadły mi w ręce. Sentyment do nich i czysta próżnośc spowodowały, że je tutaj umieszczam. Najpierw projekt pocztówki wydanej z okazji Krajowej Wystawy Filatelistycznej "Straż Pożarna 2002" Częścią motywu umieszczonego jest zaprojektowany przeze mnie z tej samej okazji stempel pocztowy. Całość zrobiona w Corel Draw. I jeszcze malowany akwarelą obrazek zrobiony w prezencie dla mojego bratanka. Potem wydany w formie pocztówki przez Centralne Muzeum Pożarnictwa.
 4. [email protected] Moim mistrzem jest Daniel Mróz. A co do filmu to pudło ;)
 5. [email protected] Moim mistrzem jest Daniel Mróz. A co do filmu to pudło ;)
 6. Czasami w przypływie nadmiaru chwil wolnych siadam do rysowania na komputerze. Tutaj obrazek wykreowany w Inkscape'ie Ostatnio postanowiłem sprawdzić czy mój smartfon nadaje się do rysowania/malowania/bazgrania. W wyniku tego powstał taki oto rysuneczek, wykreowany w programie ArtStudio I to droga młodzieży byłoby na razie tyle. Pamiętajcie jednak, że nieładnie jest kopać staruszka, szczególnie leżącego. Bo jak to było powiedziane w jednym z filmów (ciekawe czy wiecie w którym) "Nie kop Pana bo się zmęczysz" ;)
 7. [ATTACH=CONFIG]90111[/ATTACH] Rysowanie do szuflady pozbawione jest sensu. Co z tego, że raz na jakiś czas coś tam zmaluję, jak nikt tego nie ogląda. Smarowanie po kartce papieru, tablecie (tym w pierwotnym tego słowa znaczeniu, czyli po prostu Wacomowanie) czy też ostatnio na ekranie smartfona pozwala mi się odprężyć. Moje szkice w Moleskinie czesto nazywam "zapisem nudy", bo powstają głównie podczas zebrań, konferencji czy oczekiwania na realizację zamówienia w restauracji. Ten zapis pokazuje czasami na moim blogu (którego chyba mało kto ogląda), wklejam na fejsie, a teraz postanowiłem pokazać tutaj. Z czystej próżności obdarowania użytkowników tego serwisu moim bazgrołami. Na początek rysunki/szkice ołówkiem Ciągle obiecuję się, że zamienię je w prawdziwe ilustracje, ale ciągle brak mi na to czasu.
 8. Bomba. Załatwili konkurencję na cacy, kolejnym krokiem będzie elektroniczny pędzel pamiętajacy kolory :))
 9. Hello, kupiłeś juz tego modo?

 10. Ponawiam pytanie o cenę Modo 501 na MacOs :)

  Robert

 11. Dunuś@ Kupiłeś tydzień temu 401? ;)
 12. Film jest po prostu kiepski. Nawet w porównaniu z poprzednimi "Blederowymi projektami". A o porównaniu z ostatnio pokazywanymi tutaj animacjach to nawet szkoda gadać. Generalnie "Blenderowy świat" chwieje się i zgrzyta. Szkoda byłoby tego programu/projektu i zapału sporej rzeszy ludzi, którzy wykupili kod aby go uwolnić. Ale to wszystko naprawdę kiepsko wygląda.
 13. Może to złudzenie ale 0.48 jest szybszy od poprzednika :)
 14. Fajne. Trochę w stylu retro (lata 70-te XX w). ale mnie się podoba.
 15. Fajny klimacik. Mam nadzieję, że w filmie tego nie popsują.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy