Skocz do zawartości

Wacom Inkling


Coyote

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najpierw sie podjaralem ale potem naszla mnie podobna refleksja jak "żółtego". W szkicowniku to sobie macham olowkiem po prostu - ok, nie mam warstw ale to szkicownik.. Do wiekszych rzeczy od razu siadam do kompa - nie robie zlecen w plenerze. Patent bardzo fajny ale nie jest to cos czego chec posiadania spedzalaby mi sen z oczu. W digitalu to co uwielbiam to wszelkiego typu mazanie plama - a tutaj to odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mallow wyjątkowo dobrze zagospodarowałeś te 170euro ;)

 

OK, jest różnica w cenie. Wolałbym zamiast kupować ten gadżet odłożyć kasę na poczet kupna iPada. Lepiej? :-)

 

Gadżet ciekawy. Nie przeczę. Ale jak dla mnie to jeszcze nie to. Widziałeś ten filmik?

 

Jakby w iPhonie było rzeczywiście coś na wzór tej laserowej klawiatury z filmiku, ale zczytywało rysunki, to bym się bardziej jarał tym. Myślałem, że takie rzeczy to fantastyka naukowa, ale WACOM pokazał, że można zrobić coś w tym stylu. Zrobili dobry krok we właściwym kierunku, ale dla mnie to JESZCZE nie to. Może jakbym wypróbował, to bym się przekonał, ale póki co nie porwało mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fanfilm zwykły, takie prototypy z klawiaturą pokazała jednak jakis czas temu nokia.

Pamietaj ze do iPada trzeba kupić komplet hipsterskich okularów :)

Generalnie kazde urządzenie z akcelerometrem ma takie możliwości. Wiadomo rzecz dosyć ciekawa. O ile sam tablet jest produktem niszowym, to takie urządzenie jest niszowe do tabletu więc wypada życzyć powodzenia w sprzedaży.

Biorąc pod uwagę, ze sam akcelerometr kosztuje w hurcie ok 5-6 dolarów w hurcie, to i tak ładnie sobie przycięli, a samo urządzenie jest do wykonania w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczne notesy to nie jest żadna nowość.

Fajny bajer, że w tym przypadku można przyczepić to coś do czegokolwiek ( np szkicownika itp.)

Ma to być urządzenie do pracy w plenerze, dlatego obawiam się o system mocowania. Bo mam rozumieć, że jest to system czytający współrzędne długopisu używając do tego 2 fotokomórek. Teraz w przypadku gdy nie tworzymy nowej warstwy a nieumyślnie nam urządzenie się poluzuje/przekrzywi to mamy problem.

Czekam na jakąś porządną video-recenzje, która rozwieje moje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, ale film nic nie pokazuje. Jak wyglądają te wektory w zestawieniu z rysunkiem? W końcu jak program do grafiki wektorowej czyta z normalnego tabletu to jest tam czasem nawet kilka ustawień, jak gęsto ma dawać punkty kontrolne, jak ma wygładzać odręczny ruch, jak ma interpretować nacisk...

Jestem niewierny Tomasz, uwierzę jak zobaczę, a filmik wygląda jak koncept urządzenia, a nie prezentacja realnego sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie... ale nigdzie nie można tego kupić. Wie ktoś może coś o kulisach tej sprawy ? Wygrałem to cacko w jednym konkursie i ciągle mi piszą abym wybrał sobie coś innego w podobnej cenie lub... dalej czekał, a to już miesiąc i w dodatku się nie zapowiada na jakąś rewolucję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności