Skocz do zawartości

scens 3D :endorama


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się bardzo podoba tylko by było lepiej jeszcze cos jeszcze wrzucić aby wypełnić przestrzać, np: Dać po prawej takie odzielne kabiny i w nich od spodu będzie widać nogi jakiegoś gościa. W dali będzie widać skręt w lewo i tam wyjście. Mało pracy a o ile lepszy efekt!!!. A no i by można było dać jakiegos gościa odlewającego się do tych niecodziennych klopów :). Mi się bardzo podoba. Tylko ta niewykorzystana przestrzeń jest do bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiesz sa to male lustra ..tak wydaje mi sie ze one powinny i sa proporcionalne do umywalki a nie do sciany ...tak mi sie wydaje ..wiesz kazdy ma swoj punkt widzenia ja nieneguje twojego ...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaaardzo mi się podoba:-) Odjazdowa kolorystyka, dobra atmosfera. Kompozycja też jak dla mnie ok - pomieszczenia sprawia wrażnie bardziej mroczne przez te ściany i podłogę. Jednak trochę nam zginęli nasi bohaterowie w tym wszystkim... Może trzeba by jednak powrócić do poprzedniego ujęcia pozostawiając kolorystykę?

Przyczepię się do owych mocowań rur do podłogi - jak dla mnie te płyty są za duże, poza tym rura od frontu nie styka się z tym kołnierzem. Ja bym zrobiła o połowę mniejsze te kołnierze, okrągłe i tylko dwie śruby. No, ale to Twoja praca:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy zobaczyłem:

1. prawie zemdlałem

2. jak się przyjrzałem dokładniej prawie się wyrzygałem

3. jak się przyjrzałem jeszcze dokładniej - fajna pracka! ;]

 

Zmień ujęcie kamery, żeby nie było tyle pustej podłogi. Jeszcze nie pasuje mi jedno - gdzie jest sufit? Czy to jest jakaś wielka sala? Jeśli lustra w umywalkach są na wysokości twarzy, to sufit powinien być jakiś metr wyżej...

 

pozdr,

Imaginner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a sufit??? wiesz jest ale go niewidac ...jest to w starej kamienicy uwaga: KOSCIELNEJ KAPLICY teraz posylam ostateczny render i ktos bedzie w lustrze ...pozdro dzieki za dobre rady ...

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba juz koniec ..raczej ..wolna przestrzen ..no ubolewam ze niemoge wszystkim dogodzic ale ja tak to widze ...pozdro dla wszystkich i dzieki za posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności