Skocz do zawartości

Pojazd 3d : Ferrari 340 Mexico Berlineta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Najfajniej wyszły chyba opony felgi i podłoże. Myślę ze można popracować nad odbiciami na karoserii. Sam mam z tym spory problem. Nie myślałeś srebrnym kolorze ala aston martin, albo białej perły? Strasznie mi ten kolor meczy wzrok. Położenie kamery też trochę mało obrazuje model.

 

Poczekaj może lepsi się odezwą :).

Ładny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model. Co do koloru ferrari białe albo srebrne? Toć to byłby grzech. Musi być czerwone. Wiem, że istnieją białe kolory ferrari ale ta marka kojarzy się z czerwonym. Też uważam, że powinieneś popracować nad odbiciami bo coś tu jest nie tak. I zmień położenie kamery. Dodaj też render z boku i z góry jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jak na początek nie jest żle ale nie zgodzę się z kolegami że model jest dobry. W bardzo wielu miejscach się krzywi co widać też po nierównych odbiciach. Jest też kilka niezgodności z oryginałem. Wydaje się jak by nie było prawych listw chromowanych w oknach, nie wiem czy jest jakakolwiek podsufitka?(w takim ujęciu była by wskazana jak pokazujesz środek). Lakier może zostać jak najbardziej czerwony ale zupelnie inny materiał bo ten męczy oko jak to wspomniał Sebazx6r. Oponki i felga zdecydowanie najlepsze, ale nie pasują troche do kliamtu czystego studia, wyglądają na mocno starte i brudne. Co do samej kamery nie jest zła tylko trzeba zdecydowanie poszeżyć kadr na bardziej podłużny co by autko troche oddychało. Podciągnąć całość w ps i bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności