Skocz do zawartości

Postać: Lisbeth .model głowy 3d


robi1906

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przedstawić Lisbeth bohaterkę Millenium (polecam książki i filmy),jeśli ktoś rozpoznaje to scena z filmu tylko tam miała czapkę ,drugi plan zrobiłem komiksowo jak początkowe sceny filmów.

Model początek w c4d ,później Zbrush ,a z braku pamięci została tylko głowa ,włosy naturalne ;) zbrushowskie ,tam malowanie i render przez Bpr tam włosy wyglądały najlepiej.

Dla mnie wygląda fajnie ale przed zakończeniem chciałbym się spytać czy coś poprawić lub zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

żeby nie mnożyć bytów

lisbeth musiałem porzucić ,za dużo błedów w siatce,

teraz gladiator ,całość od początku z zbrushu ,tak że uniknąłem błędów co u poprzedniczki gdzie nie mogłem za bardzo rozciągnąć siatki ,tutaj dłubałem dynameshem prawie do samego końca ,a i tak zawaliłem troszkę przy dolnej wardze ,

do końca zostało tylko poprawienie twarzy ,oczy i ust no i ręka trzymająca gladiusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są błędy. Pewnie dostrzeżenie ich trochę Ci zajmie. Obczaj mięśnie twarzy. i rzeźby osób o wyższym poziomie xD. Nie moje xD. Proponuje rzeźbić coś bez mimiki na początek. Wewnętrzna część oka głębiej. To ona buduje nos.

 

Rób następne... będą lepsze. Czasem warto zrobić przerwę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuszne uwagi Sebazx6r ,ale że w międzyczasie dłubałem hełm grecki ,postanowiłem tego modelu murzyna jeszcze nie porzucać ,

modele z 2-planu złączone w Ps-ie tam też pojechałem odrobinę pędzlem mieszającym.

Po chwili widać że jeszcze trzeba kilka poprawek zrobić ,a mimo to umieszczam żeby poprosić o uwagi co do kompozycji ,jak to odbieracie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności