Skocz do zawartości

Teczka 3D : Fontana


Fontana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładam tutaj teczkę gdyż nie mogę się odpędzić od maxa i co rusz coś nowego robię więc nie za bardzo widzi mi się zakładanie co rusz nowego tematu. Prosił bym oczywiście o uwagi i podpowiedzi gdyż jestem jeszcze leszczem ale szybko się uczę;p

 

HHOaI.jpg

Pierwsze auto Nissan 350z

NKUnI.jpg

Thuderhawk gunship z wh40kxdU7M.jpg

Concept bedroom(trochę prześwietlone)

bNgoi.jpg

Gitara robiona z tutka( tekstury własne)

gu3LW.jpg

Grecka świątynia(Koryncki i dorycki mix, dodałem trawę w photoshopie i minimalna postprodukcja, Posąg Ateny nie mój)

ms65r.jpg

Space marine Land raider z wh40k(właśnie kończę teksturować)

rtyaw.jpg

Concept interior(gdzieś na forum już jest)

 

Ma nadzieję że wam się podoba półroczna zabawa z maxem, co 2-3 dni będę coś dodawał, bo głowa jest pełna pomysłów;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć. Same modele robisz niezłe, jednak reszta słabo. Proponuję Ci robić mniej prac, a bardziej się do nich przykładać. Jeśli modelowanie w miarę Ci już idzie, to przyjrzyj się teraz kwestii materiałów, oświetlenia, etc. Zwracaj tez uwagę na proporcje. Trawa wokół świątyni miała być wielkości człowieka? W wizkach albo masz bardzo wysoko parapety albo meble są mega niziutkie. Takie szczegóły psują odbiór całej pracy. Unikaj też zbyt ostrych krawędzi. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie lepszy render od wcześniejszych, fajnie ci to już wychodzi. Przyjemne rozproszone światło. Wszystkie modele twoje?

Bardzo niefortunnie wykadrowane: fotel ucięty, a po lewej stronie tyle pustego miejsca. Przeszkadza mi też że horyzont przypada niemal dokładnie na wysokości blatu stołu. Filiżanka przynajmniej zaburza linię poziomą, ale książka już zupełnie wpisuje się w horyzont i właściwie nie wiadomo o co chodzi w tamtym miejscu. Podobnie noga stołu prawie idealnie pokrywa się z krawędzią obrazu. Ciągle wydaje mi się, że ta ścierka do naczyń powinna zaraz spaść na podłogę, za dużo jej zwisa. No i jest solidnie wykrochmalona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności