Skocz do zawartości

Scena 2d: Ilustracja


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie ze generalnie sie podoba ... ale fukt szit mamafaka, calyczas sie staram robic to bardziej malarsko nie jak przy zwyklym komiksie gdzie rzuca sie plamy buuuuuuu bigi ranisz mnie i moje serduszko ech no trudno

no to pokolei

sigi - miesniaka jakos wkomponuje nie wiem dlaczego go tak nie lubicie ;) chyba ze rzeczywiscie nie bedzie pasowal, zobaczy sie, co do latarki z kalosza to skopalem ale nie poprawilem na poczatku i blad doturla sie do konca heh(zmienianie go byloby morderstwem i oszustwem dla szkicu, ech te zasady), woda sie jeszcze bedzie robic, thx za sluszna sugestje, co do pokraki to jeszcze ci sie spodoba poczekaj na kolor ;), dalsze plany tez w budowie, co do analogu to rys robiony na formacie A3, najzwyklejsza kalka i jakby nie przyjmowala tuszu to zaden z inzynierow nic by rapitografem nie zmalowal, jasne ze przyjmuje ;), tu masz czym dokladnie maziam

ech leander nie sadzilem ze sie to zdjecie jeszcze przyda hehe

 

tusz.jpg

 

RK - co do planow to nie beda mialy az takiego znaczenia bo swiatlo skoncentruje dokladnie pomiedzy nimi i bedzie gites ...mam nadzieje :D

a co do tego utrupiania to biez sie za ghosta cfaniaku heheh

 

big_sister - jeee wpadlas, a myslalem ze tak cie wkuz/rzylem ze juz do konca zycia mi nie wybaczysz heh

co do oddechu to spokojna glowa wlasnie go buduje swiatlem ;) i buuu ty zaczelas mi lamac serce z tym komiksem jak sie okazuje staram sie zeby to byla ilustracja do komiksu to fakt ale zeby odrozniala sie od standardowego kolorowania w nim, co do uwag eee przestan ja tez jestem upierdliwy ;)(czekaj jak dorwe twoj watek heh)

 

bigi - jak ci sie podoba to mnij mnie boli hehe

 

chveti- no dlugo sie to renderuje;)

 

raminez - talent to tylko 5% heh

 

oki a teraz to co wydlubalem i jak chciales leru zblizonka tez sa, od gory etapy sciany ktora wkoncu skonczylem i zabieram sie za postacie na schodach

poz

 

ps. tomur dzieki za linki fajna ta babka ;)

 

cs7c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh, może jednak te kolorki rzeczywiście nie będą tragiczne (patrząc na ostatni updt).. :) Idziesz jak na moje oko w dobrym kierunku...

Btw. nie chcę być homofobem, ale robicie się z bigle niesmaczni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bozesz, takie publiczne zobowiazania? elNinjo, malutki Ty moj ja naprawde niczego nie sugerowalem:)

M@ti, Poznan zapewne przeprasza za Malego elNinje:)

produkuj sie dalej do Little-Pony jeszcze troche, to chyba raczej ja tu mam tendencje do przesladzania kolorkow w swoich pracach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee taam.. jak dla mnie to jak narazie kolorki co najwyżej do Spidermena uderzają ;) :p Co nie znaczyy, żesą złe :D

A co do Poznania - jakby go chcieli wygnać to ja go z chęcią przygarnę, jak mi anonimowe prace będzie dawał ;) :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się robić coraz ciekawiej... za bardzo nie można jeszcze nic napisać o kolorach, bo nie wiadomo jak będzie wyglądała całość... boję się tylko, że wszystko może wyjść mdłe... ale 3mam kciuki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności