Skocz do zawartości

Autorski klip do autorskiej muzyki i reszta projektu


emptyman

Rekomendowane odpowiedzi

... a raczej projekciku.

 

Dzień dobry!

trochę zasłaniając twarz, a trochę z zadowoleniem niniejszym decyduję się pokazać moją ostatnią pracę.

 

Zrobiłem/nagrałem album muzyczny i w trakcie nagrywania postanowiłem zrobić doń klip, coby promocja była :)

Pomysł na klip był ambitny, a w gruncie rzeczy robiłem wszystko sam dlatego właśnie zakrywam nieco twarz jak niektóre ujęcia oglądam, ale hej! projekt wymyślony, przygotowany i zrobiony, trzeba go zamknąć, podpisać się pod nim i iść dalej żeby robić lepiej, prawda? :)

 

Dlatego zatem zapraszam na seans:

 

klip:

vimeo quality

 

i making of:

vimeo quality

 

oraz, gdyby ktoś chciał, moja muzyka (genre: dziwny czasem rock, dużo elektroniki, śpiew i rap, kilka momentów symfonicznych, więc raczej szaleństwo :):

[TABLE=width: 200]

[TR]

[TD]2458704008-1.jpg[/TD]

[TD]http://doterrorist.bandcamp.com/

 

można słuchać na stronie lub pobrać za darmo cały album, do czego zapraszam :)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

O kręceniu: pomimo tego że zainwestowałem trochę w światła to w studiu i tak było ostatecznie dosyć ciemno, co rozwaliło mi nieco plan i nie mogłem np. kręcić w 60 fps, oraz na posiadanym ciemnym fisheye'u, którym chciałem zgubić trochę szczegółów. Miałem robić ameliniową szynę na kamerę ale oczywiście budżet nie wytrzymał i kamera jeździła na wózku pod sufitem służącym do operowania lampami w studiu. Doczepiliśmy do pantografu (szalony pomysł jeśli założeniem miała być stabilność) skleconą przeze mnie drewnianą(!) skrzyneczkę, w której mogłem dowolnie obracać kamerą (np. zimną stopką aparatu do podłogi lub do ścian). Stabilność wyszła taka że postprodukcja okazała się niesamowitym koszmarem, w ujęciach przechodzenia przez ścianę musiałem praktycznie klatka po klatce wszystko prostować... :) (Ola-f, nawet tego nie czytaj) tak że sekunda posprodukcji tej części teledysku zajmowała mi czasem nawet 0,5h ;]

 

Kręcone na EOS 7d z 24mm f1,4 L, jakimś kicie 17-55 chyba f3,5 i ruskim fisheye 8mm który zaczynał był ostrzyć dopiero przy f16 :)

Składane w AE, 3d w c4d.

 

O muzyce: w całości autorska, moje teksty, mój wokal, moja produkcja. Będzie mi miło jeśli posłuchasz i dasz znać co myślisz :)

 

Będę wdzięczny za wszelkie opinie, komentarze, wrażenia i każdą mniej lub bardziej konstruktywną krytykę.

 

PS. czy tylko mi się wydaje że ta moda na lepszy making of od produkcji której behind-the-stage pokazuje dosięgnęła i mnie? :)

 

pzdr!

 

[ATTACH=CONFIG]89396[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wow, bardzo mi miło że Tacy Panowie nie zmieszali mnie z błotem :)

@Thx - thx, nie wpadłem na to skojarzenie a teraz wydaje mi się oczywiste!

@plasti - dziękuję

@WWWoj - dzięki, łatwo nie było ale cieszy że się udało :) też jestem ciekaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności