Skocz do zawartości

nie zapisuje ustawień


Blesik

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny problem, niewielki ale trochę męczący, taka sytuacja

otwieram okno ustawień renderera, ustawiam jak chcę, renderuje, render mi się nie podoba, minimalizuje albo zamykam okno ustawień renderera, potem znowu go otwieram a ustawienia są zresetowane, czasem ustawienia się też resetują jak zmieniam zakładke

 

Pomocy, to jest strasznie wkurzające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Może to całkiem nie to... ale ja różne tego typu problemy miałem po zakupie nowego kompa. Okazało się, że pan który stawiał system stworzył nazwę użytkownika która zawierała polskie znaki: "Michał". Wszystko śmigało pięknie, tylko niektóre funkcje programów się nie zapisywały - np nowy layout, skróty klawiszowe itp.

Tak więc warto sprawdzić czy ścieżka dostępu do pliku konfiguracyjnego nie jest jakaś dziwna.

 

Pozdrawiam,

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem...Kupiłem nowy komputer bo chce w końcu wrócić do działania w 3d maxie i mam to samo...Tworzę od zera projekt, wprowadzam ustawienia rendera, renderuje, wsystko ok zapisuje plik i po ponownym jego otwarciu nie dośc że wyskakuje mi komunikat ze projekt robiony był w na starszej wersji rendera (dziwne, skoro zrobiłem go od początku w tym) to jeszce wszystkie ustawienia rendera są zresetowane :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności