Skocz do zawartości

Supaplex Remake


malyboa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dawno się nie odzywałem ale mam do was ciężkie pytanie , nie potrafie sobie poradzić . Z kolegą mamy sporo już zdziałane w temacie gry supaplex film oryginału :

 

[video=youtube;94gYm3H3-J4]

 

ale kompletnie nie mamy pomysłów na grafikę . Chcielibyśmy ją kompletnie pozmieniać i tutaj mam do was pytanko. Czy moglibyście rzucić jakimiś pomysłami obojetnie jakies wolne przemyslenia . dziekuje z gory i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm, skoro robicie Re-Make, to może po prostu grafikę zastąpcie grafiką w wyższej rozdzielczości ? Wtedy odbiorca będzie wiedział z jaką grą ma do czynienia i będzie widział waszą pracę.

 

A jak chcecie dodać coś od siebie, możecie do tego dołożyć specyficzną stylizację. Np. tekstury hi-res wykonać metodą digital paintingu, albo pobawić się w taki "przesadzony" fotorealizm i efekt też mógłby być zabawny :P

 

Bo z tego co widzę, jest to starsza gra z "duszą". Według mnie jeżeli robicie re-make takiej gry to nie możecie przesadzić ze zmianą grafiki bądź "imidżu" gry bo utracicie jej ducha i to nie będzie już rimejk a oddzielna gra bądź dziwna nakładka graficzna :P

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na Spelunky, wersje oryginalna i na xboxa. To dobry przyklad w ktora strone ... nie isc.

Mozecie sprobowac pojsc w strone Trona jako stylizacji. To powinno wspolgrac z prostymi levelami oryginalu i dac duze pole do popisu przy uzyciu roznych efektow - particle, jarzace sie sciany itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności