Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

wrzucam wizualizacje małego budynku w trzech opcjach, koncepcja moja, wizualizacje również.

Cel - opanowanie post produkcji przy użyciu render elements. Przyjemnego oglądania.

 

wariant 1:

 

20135153.jpg

20135153.jpg

37288859.jpg

 

wariant 2:

 

48121084.jpg

 

88029291.jpg

 

wariant 3:

 

82166273.jpg

 

Komentarze mile widziane.

Edytowane przez mbudzko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Klimat na pierwszym i ostatnim ujęciu bardzo fajny, Chodnik kładzie wizualizacje za dużo go a na dodatek optycznie jest płaski warto by go zrobić dispacementem, liście mają za mocną saturacje i wyglądają jak by lewitowały, trawka wygląda jak ta stosowana kiedyś w kolejkach PIKO do makiet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-szy wariant chyba najbardziej mi przypadł do gustu.

Pozostałe są nieco nielogicznie rozwiązane - tu pionowa artykulacja, a gdzieś belki pod kątem (skratowania)... (jak w drugim wariancie)

 

W 3-cim trochę masz za daleko ujęcie, żeby ocenić co to za materiał jest na przylepionej fasadzie, która o dziwo! trzyma się powietrza - brakuje jakiegoś systemu mocującego go - to nieco zmieni wyrazistość pionowego podziału fasady . .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opini apropos skratowania się nie zgadzam, dodaje industrialnego charakteru, ma się wyróżniać na tle ortogonalnego układu okien.

W 3 -cim rzeczywiście zabrakło konstrukcji wsporczej, ale to jest koncepcja, a nie projekt wykonawczy - chodziło o przekazanie idei.

Powyższe w kwestii wyjaśnienia niedostatków. Tak czy owak jestem wdzięczny z życzliwą krytykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności