Skocz do zawartości

scena 3d kuchnia i pokój


Jacek12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam mieszane uczucia :/ Daj inne ujecie, bo to wyglada jak jadalnia a nie kuchnia, wogole mebli kuchennych nie widac :/ Kolorystyka nie podoba mi sie, takie polaczenie komuny z czyms nowoczesnym :/ Poszczegolne elementy nie sa zle...ale jako calosc nie prezentuje sie to zbyt dobrze..A co to za dziura w podlodze w prawym dolnym rogu kadru ??? :P ...Tam w tyle to lodowka ?? Bo jesli tak to wyglada jak za komuny.. Sam koncept strasznie prostacki, taka komuna z czyms nowoczesniejszym....Ale ogolnie zle to nie jest....zabraklo raczej konceptu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka lekko kaszaniasta, ale de gustibus...

Projektowo może być jak dla mnie, poza tym pewnie tutaj inwestor maczał swe łapy, więc się nie czepiam.

Czepię się tylko delikatnie podłogi w salonie - prostokąt płytek wychodzący z przedpokoju do salonu jest OK, ale drażni mię to, że spotyka się rogiem z prostokątem dywanu, a moim zdaniem takie sztuczki z materiałami na podłodze powinny być wyeksponowane i mieć odpowiednią scenerię. Przez ten dywan zrobił się trochę kompozycyjny nieporządek. No, ale kto by tam na takie rzeczy uwagę zwracał;-)

 

Co to ja jeszcze... acha. Moim zdaniem rendery są trochę gumowe i niezbyt realistyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności