Skocz do zawartości

Ok22 - pierwszy polski parowóz osobowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wedlug mnie:

 

- na pierwszym kadrze woda wygląda tak jakoś słabo, jak by była płytka, o wiele gorzej niż do kolejnego kadru. Czy Bulwar jest też renderowany czy dodany w post produkcji? Pytam z ciekawości bo uważam że jest trochę inne oświetlenie względem oświetlenia wiaduktu. Tak jak już ktoś pisał chyba że tekstura wiaduktu powiela się.

- na drugim kadrze blur wydaje mi się zbyt duzy, zajmuje bardzo dużą cześć ekranu

- trzeci kadr bardzo mi się podoba, może gdyby lekko go przyciemnić byłby już naprawdę mega

- co prawda nie mam okularów stereoskopowych, ale mam wrażenie że 3d nie jest dobrze zrobione. Obraz za bardzo odsunięte są chyba od siebie.

 

Pozdrawiam,

Tweester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tweester woda jest i otoczenie poza mostem jest nagrane nad Wisłą w Wawie. Tekstura mostu tak została z braku czasu.

Blur ukrywa to co się dzieje w tle (most wlatuje w drzewa co i tak trochę widać, ale uwierz mi wyglądało by to komicznie bez tego, a znów brak czasu zadecydował.

To czy jasny czy ciemny to chyba już kwestia gustu bo z różnymi opiniami się spotkałem. Ale dzięki za opinię.

3D nie wiem czemu YT włączył może to wyłączę jakoś. To jest w 2D.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności