Skocz do zawartości

Gość trimDsgn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość trimDsgn

Witam. Chciałbym zaprezentować wstępne rendery wizualizacji kuchni, autorstwa Włoskiego studio Modulnova pod tytułem Twenty Cemento. Jako, że prace nad projektem jeszcze trwają i powoli zaczynają męczyć, chciałbym Was, drodzy użytkownicy poprosić o sugestie i uwagi. :)

 

M1v2axZ.jpg

 

M6SXuG3.jpg

 

W drugim rzucie mapka wypukłości została już poprawiona, więc te drobne niedopatrzenie proszę pominąć. ;)

 

Teraz trochę technikaliów.

 

Program: Blender 2.65/2.66

Renderer: Cycles - wstępnie 2400s/p docelowo 3600s/p/1800x885

PostPro: Blender Compositor, Gimp 2.8.4

 

Screeny ustawień dorzucę na życzenie. :)

Edytowane przez trimDsgn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Pierwsza bardzo ładna. Na prawdę mi się podoba. Jednak widać dużo szumu.

Na drugiej niestety trochę słabo z materiałami. Nie wiem jakie Cycles ma możliwości w tej materii, ale: beton jest "płaski", niepotrzebny "noise" na papryce, w rzeczywistości powierzchnia jest bardziej gładka, na patelni widać szumy, rzeczy na desce, zwłaszcza nóż. Przydałby się delikatny chamfer na krawędzi blatu, wygląda nienaturalnie ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trimDsgn

@gonnog Szum wyszedł z niskiej ilości sampli dla tej rozdzielczości (2400spp/1800x885), a dużo tu reflektywnych materiałów. Przy finalnym renderingu się tego pozbędziemy. :) Noise na papryce już mi został wcześniej wytknięty i chyba macie racje. Poprawi się. :) Z betonem trwa zacięta walka, ale już zaczyna powolutku wyglądać. Co dokładnie jest nietak z rzeczami na desce? Brzydkie shaderki, czy same modele? Krawędź blatu też się poprawi i widzę już też, że nieco mapowanie będzie trzeba poprawić. Dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności