Skocz do zawartości

Aktualizacja Maxa


Zernat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ostatnio trochę problemów z Crashowaniem Maxa, pogoglowałem i postanowiłem zaktualizować Maxa.

 

Tylko jak to najlepiej zrobić ?

 

Ściągnąć paczkę exe z tej strony: http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/item?siteID=123112&id=20740665&linkID=9241178

 

Czy może zrobić to wewnątrz maxa ? Ustawiłem kanał Autodesku w tym Communication Center, znalazło mi jakieś aktualizacje jednak po kliknięciu uruchamia się IE z tym adresem:

C:\Users\Michał\AppData\Local\Autodesk, Inc\3ds Max\14.0.0.121\LiveUpdateFrame.htm

 

I nic się nie dzieje.

 

Z tego co poczytałem w pdf'ach to aktualizując Maxa poprzez pliki exe musiałbym ściągnąć po prostu Service Pack'a 2 a następnie Product Update 12. I tak z czystej ciekawości, skoro Maxa 2012 zainstalowałem jakiś rok temu, to czy to oznacza, że ja obecnie nie mam żadnych aktualizacji do niego ? :P

 

Z góry dzięki za pomoc i Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Całkiem możliwe, że masz gołego maxa :) zależy jaka instalacja była, nie wiem czy on z automatu nie ściąga dostępnych aktualizacji albo nawet nie ma czegoś w sobie - jeśli ściągałeś ze strony Autodesku to też może być instalka zaktualizowana. Ale ściągaj spokojnie pliczki ze strony oficjalnej i instaluj, najlepiej po kolei :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągaj, kombinuj. Niby można ogarniać jedynie ostatnią wersję, która powinna mieć w sobie poprzednie poprawki - ale szczerze mówiąc bezpieczniej po kolei lecieć - kiedyś się naciąłem na takiej instalacji jedynie najnowszej poprawki.

 

Powodzenia i do boju,

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności