Skocz do zawartości

Revv


Revv

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Bardzo długo zbierałam się do założenia tutaj teczki, ale w gruncie rzeczy bardzo mi trzeba, coby ktoś umiejętny mnie ktoś konstruktywnie zmiażdżył. Jestem samoukiem zafascynowanym Wojtkiem Fusem (chociaż kto nie jest!), rysuję od wielu lat, ale dopiero kilka miesięcy temu cofnęłam się do podstaw, które powoli wałkuję od czasu do czasu urozmaicając sobie jakimiś panienkami. Odkąd kupiłam tablet rysuję tylko digitale, ale zbieram się do zakupu szkicownika, bo wiem, że tak trzeba.

 

Moim najbliższym celem w rysunku jest znakomite opanowanie podstaw, bo potem już przecież pójdzie z górki. : ) Prace prezentuję od najstarszych do najnowszych - cała twórcza jajecznica, jakieś fanarty, jakieś szkice, jakieś studium, coby się pokazać z różnych stron.

 

11th_doctor_by_revvriverse-d4vsyme.png

 

7323931.jpg

 

twarz+cienie.png

 

6682924.jpg

 

 

hands.png

 

 

panienka.png

 

 

7187875.jpg

kolorki.png

 

7.jpg

Edytowane przez Revv
dodanie miniaturki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

coby ktoś umiejętny mnie ktoś konstruktywnie zmiażdżył.

 

Ehehehe.. :) Witaj na forum. Fajnie fajnie, nie wiem czy jestem dość umiejętny w miażdżeniu ;D, ale może popracuj nad storytellingiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, koniecznie muszę popracować nad tworzeniem czegoś swojego, ale lubię najpierw przeanalizować dobrze elementy, których potem mam zamiar używać. Póki co lecę z Hamptonem. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za opinie!

 

Przyznam się, że przy dłoniach najbardziej odpuściłam. ; ) Zaczęłam tę pracę jeszcze chyba w czerwcu, jakimś heroicznym wysiłkiem dokończyłam ją w tym tygodniu - ale myślę, że dobrze się stało, kilka miesięcy temu rysowałam jeszcze mocno zniekształcone twarze i nie rozumiałam potęgi horizontal flipa. Planuję zrobić teraz parę solidniejszych prac żeby przekonać się, ile w zasadzie dały mi te wszystkie szkice i ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności