Skocz do zawartości

Kalberos

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kalberos

  1. kolejne tym razem bez koloru, bo nie było na to budżetu xD wszystko to w procreate Pozdro
  2. to clickbait zeby ludzie klikneli, kazdy juz to stosuje. Owszem panikuja, bo czesci drożeją. Ram od czasu zakupu zdrozał już 3 krotnie. Teraz w gore leca ceny dyskow NVM2. Przez te Bazy ej aj bedzie tylko drozej, chyba ze chinczyk wjedzie na rynek ze swoim ramem jako alternatywa, tak jak to zrobili z samochodami. Dzisiaj jak chcesz zlozyc pieca, to musi wyjebac 20k zlociszy. Malo kogo na to stac. MS za to cisnie zeby przejsc na winde 11. Wiekszosc nowych gier tego juz tego wymaga albo bedzie wymagac. Nie tak dawno byla jakas afera z tym zwiazana. GoG oglosil ze nowy dodatek do Wieska 3 bedzie tylko na winde 11. Nie wiem nic o tym copilocie, po za tym wylaczylem te wszystkie dziadostwa z systemu.
  3. kolejny. STB Kolejne wrzuty wkrótce, bo jestem na etapie poszukiwania pracy. Zostalo tam tego troche. Pozdro. Edit : @adek dzięki za polecajke
  4. @adek kolejne. Niestety nie ogarnalem makin offa, raczej jest to nieosiagalne aktualne. wiecej wrzuce za jakis czas Dla ciekawskich, wszystko majstrowalem w procreate. Pozdro
  5. Kolejne Pozdro
  6. kolejna lokacja Pozdrro
  7. Kalberos odpowiedział kengi → na temat → Work in progress (WIP)
    takie 4 poczyniłem w weekend w 2h. Tesowalem sobie mixerbrusha
  8. Pierwszy u gory to Remake Gothica 1 a te na dole to Crimson Desert.
  9. Dowieźli:D ale nie ma autozapisu jak se tak łazisz i już godzina gry w pizdu poszła się jebać :D A tej gry nie polecam, życie prawdziwe znika;D jest tak piękna ze naprawdę ciężko się oderwać i co najlepsze bardzo relaksuje. Pewno to zasługa tej wszechobecnej zieleni.
  10. Jest taka znieczulica wszedzie. Media takich ludzi kreuja
  11. No na ta giere bardziej czekam jak na Wieska 4 i GTA 6. Kibicuje im !
  12. Coraz lepsze to ai...
  13. Azjaci potrafia w gry.
  14. Piklo kobiet. Nikt ich nie reprezentuje.
  15. Mi juz podsuwają do podmalowania ai. Z racji ze określiłem to tak " nie bede sprzątał rzygowin" to mam wolne do odwolania, bo zlecen to szybko nie bedzie;D moze na glovo wskoczyc czas. Nie zdziw sie jak i Tobie takie wymiociny beda podrzucac do poprawek
  16. No rozpierdziela mi to mozg stary. Zlamali mi leb, bo zawsze horyzonty rysowalismy zamglone jak w grach i filmach. Tutaj masz widocznosc prawie nieskonczona i wyglada to niesamowicie.
  17. Aktualnie nie moge sie oderwac od Crimson Desrt. Chlopy od lvl designu powinni dostac oscara. Ciesze sie ze ai tak o nas dba, dzieki czemu moge giereczkowac z braku pracy. Powiem tak. Dla mnie to taki dzisiejszy skyrim, pisakownica na 1000h jak nic. Swiat jest ogromny, siadam np postacia na kamieniu lub lace i podziwiam jak zachodzi lub wschodzi slonce. Skubance naprawdę pieknie to stworzyli, warto sie zatrzymac i podziwiac w ten swiat, ktory na kazdym kroku cos oferuje. Nic mnie nie blokuje, jesli cos upstrzę na horyzoncie to tam ide.
  18. Piekne, czasem jak mam chwile to wskakuje sobie posmigac, niestety na padziku. Jest co podziwiac. Kapitalna robota! fajnie oddany klimat japoni w tych miejscowkach!
  19. Dostałem zielone swiatło od Foolsów Rzeczy z 2020 roku
  20. Dzieki Majster!
  21. Kalberos odpowiedział kengi → na temat → Work in progress (WIP)
    Udalo sie kolejny z tej samej tematyki
  22. Kalberos odpowiedział kengi → na temat → Work in progress (WIP)
    No dla mnie to jedyna forma rozrywki aktualnie taki speed paint :D
  23. Kalberos odpowiedział kengi → na temat → Work in progress (WIP)
    Dziekówa! mi w sumie tez bo ruda :D
  24. Kalberos odpowiedział kengi → na temat → Work in progress (WIP)
    Kolejne 1:30

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.