Skocz do zawartości

Teczka 2D Evelisimma :)


Gość Evelisimma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Evelisimma

Witam :)

Rysuję od dziecka , jest to moja największa pasja.Aktualnie uczęszczam do liceum plastycznego oraz chodzę na kurs rysunku architektonicznego. Chciałabym zaprezentować Wam swoje prace. Najczęściej jest to rysunek odręczny,grafika komputerowa połączona z rysunkiem odręcznym oraz concept art, w którym stawiam pierwsze kroki :) Czekam na wasze opinie i wskazówki, które pomogą mi doskonalić mi to czym się zajmuję :)

 

Zapraszam :)

 

gazety.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post2yd.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

80429554047077930805563.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Evelisimma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pozwolę się odezwać ze swoim skromnym doświadczeniem.

 

W pierwszej pracy cienie na skórze wyglądają jak plamy od brudu. Przychodzi mi na myśl skojarzenie z rozmazywaniem ołówka palcem. Dobrze to widać, kiedy znacznie pomniejszy się pracę. Poza tym zlikwidowałabym kontur - i tak jest niedokładny, a włosy wyglądają przez tę kreskę bardzo sianowato.

 

Druga praca jest dla mnie zupełnie nieczytelna i niedokładna, trzecia natomiast podoba mi się najbardziej, aczkolwiek miejscami są zaburzone proporcje (twarz, dłonie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Evelisimma

Dzięki :) Niestety mam tablet dopiero od niedawna i jeszcze nie rozpracowałam dobrze pędzli w photoshopie, ale dążę do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało do rozpracowywania: okrągły pędzel, transfer(nacisk pióra), dynamika kształtu wyłączona. I w zasadzie tyle.

 

Polecam ćwiczyć na martwych naturach. wtedy można ogarnąć większość elementarnych zasad.

Obecnie trochę brudzisz kolory. W kolorowaniu polecam podążać schematem: jaśniejszy= mniej nasycony, ciemniejszy=bardziej.

(plus oczywiście wyjątki)

Z czasem ogarniesz proporcję zmian w saturacji i cały sens.

 

Co do anatomii- Hampton i lecisz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności