Skocz do zawartości

Exterior: Dom Jednorodzinny


Fargate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wizualizacja domu jednorodzinnego. Jest to odświeżenie starej wizualizacji istniejącego projektu. W kwestii architektury niewiele miałem do powiedzenia (nic :P) Piszcie co się podoba a co nie - potrzebuje spojrzeć na to krytycznym okiem :)

 

marta_ujecie_11.jpg

marta_ujecie_2.jpg

marta_ujecie_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jest okej jak dla mnie. Rzeczy do których mogę się przyczepić to te krzaczory przed budynkiem, wyglądają jakoś za bardzo identycznie. Druga sprawa to ta droga / chodnik - wygląda jakby była mokra. Rozumiem, że wcześniej padało?:P Duży plus natomiast za zieleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne światło i trawsko. Tak ogólnie to ostanie ujecie jest świetne co do wcześniejszych to chyba troszkę przesadziłeś z reflectem w materiale drogi wygląda jak mokry, no i te monotonne zwielokrotnione krzaczki chociaż daj im jakąś różnorodną skale a nie jeden powielony 10 razy :) na drugim ujęciu rozjaśniłbym troszkę niebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tych dużych oknach fajnie by było jak by coś znalazło się w środku nawet uproszczone modele i zamiast tej zasłony jakąś firankę o dużej przezroczystości, będziesz miał nadal ładne odbicia na szybach a równocześnie powstanie głebie wnętrza budynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności