Jump to content

Concept motor bb


Recommended Posts

Witam jestem świeżak tutaj na forum , chciałbym się pochwalić moją 3 kopletną sceną w życiu jeśli chodzi o 3d Maxa, bardzo mnie wciągnęło 3d wiec coraz bardziej zagłębiam sie w tą dziedzine grafiki, a wcześniej zajmowałem sie grafiką 2d i malarstwem artystycznym. Wiem że dużo tu jeszcze brakuje i można bardziej wycisnąć.. ale się uczę.. Przedstawiam wam mój własny projekt na motocykl..

Edited by difo
Link to comment
Share on other sites

fakt to singiel do prucia szos, a co do podnóżków nogi chowają się za owiewkę... ale fakt pozycja opływowa jak najmniejszy opór powietrza , z resztą ci co zasuwają przyklejają sie do baku i to była inspiracja też....

Link to comment
Share on other sites

Trochę lepiej to wyglądało na miniaturce. Dużo niedoróbek. Jako motocyklista wiem ze te owiewki nie maja sensu bo nie ma się za czym schować a wszystko przez bak. Nie wyborczym sobie jazdy natym motocyklu. Stopka centralna w motosporcie przyczepiona do owiewek tez nie pasi. Chyba już miałes go dosyć i kończyłeś na szybko. Zawias starego typu. Bardziej to wygląda na przerobionego GSXR olejaka.

Fajnie ,że próbujesz, no ale pora zrobić coś nowego lepszego , gdzie wahacz nie pęknie razem z za mocno naciągniętym za chudym łańcuchem. P.S. z tak umiejscowionymi podnóżkami jak piszesz parkingówka gwarantowana.

 

Ciśniesz następny. Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy