Skocz do zawartości

3dsmax 2014 - workspace "Default with Enhanced menus "


NV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, testując nowego maxa natknąłem się na pewien problem. Otóż przy pierwszym uruchomieniu nowe menu świetnie działało i przypadło mi do gustu, niestety po zamknięciu maxa i uruchomieniu go na nowo menu znikło, a właściwie zmieniło się na coś co nie do końca przypomina te pierwotne.

 

Sytuacja wygląda tak :

problem.jpg

 

Próbowałem zresetować workspace, ustawiać na domyślny i ponownie na enhanced itp. Bez rezultatu. Reinstalowałem aplikacje i również menu nie powróciło. Ktoś się spotkał z czymś takim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Mi się za każdym razem sypie te nowe menu. Jedynym rozwiązaniem na przywrócenie wszystkiego do normy było usunięcie wszystkiego z folderu: C:\Users\{user_name}\AppData\Local\Autodesk\3dsMax\2014 - 64bit. Wtedy wszystkie ustawienia maxa wracają do default-owych. Jak ktoś lubi ustawiać pod siebie maxa ma potem problem bo musi ustawiać wszystko od nowa. Więc jakbyś chciał tego spróbować to zrób sobie backup.:)

 

Ale napewno ktoś ma na to jakieś fajne rozwiązanie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mialem dokladnie te sama sytuacje. U mnie tak sie stalo po postawieniu nowego systemu. Ale poskutkowalo kombinowanie w workspace managerze, ale tez nie do konca rozumiem jak..... Bo zrobilem restore to default state. Ale to dalo mi wlasciwie tylko wyglad ze okienka byly podswietlane na ciemny kolor. Nie moglem natomiast okienek "wyrywac" i wszystkie ikonki to byly gwiazdki......Ale po kilkunastu restartach samo wrocilo do stanu jaki mi sie podoba... :) Wiec... moze i tobie wroci? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności